5 місць на Землі, куди потикатися не варто Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2013 10:21 · Розділ: Цікаві факти

Здавалося б, що може бути цікавіше, ніж подорож за кордон? Неймовірно цікаві культура та традиції, європейський комфорт чи східна екзотика, неповторні та унікальні природні або архітектурні пам’ятки – справді, подорожі за кордон є одним з найцікавіших варіантів весело провести час та відпочити.

Та є на світі місця, куди носа потикати не варто. І навіть якщо вас вабить небезпека, а стан, коли адреналін в крові стрибає до небачених показників, вимагає від вас все нових подвигів, поїздка в деякі місця – вірна смерть, тому якщо ви людина здравомисляча, ви навряд чи коли-небудь сюди поткнетеся.

Якщо ж ви все-таки не можете встояти перед бажанням побувати там, де нога туриста намагається не ступати, вибирайте одне з місць із нашого списку і – гайда за пригодами! Та перед тим, як розпочати кар’єру мандрівника, запам’ятайте: для того, щоб навчитися виходити сухим з води, вам просто необхідне знання іноземних мов. Адже розуміючи, про що говорять аборигени, ви зможете пояснити їм, що вам потрібно, і цим самим врятувати собі життя.

В багатьох випадках вистачає всього лише знання англійської, та іноді може знадобитися й вивчення інших мов.

Якщо ж мову ви вже освоїли, збирайте необхідне і вперед… на гору Вашингтон. Незрівнянно красиве місце, висота якого може видатися доступною навіть для недосвідчених скелелазів – всього 1917 метрів. Насправді ж вершина є місцем, де зафіксовано найвищий показник швидкості вітру в цілому світі. Так, вітер тут лютує зі швидкістю в 372 км/год. А якщо завітати сюди взимку, ви ризикуєте навіки потрапити в сніговий замет.

Не менш небезпечним місцем на Землі є пустеля Данакіль, розташована в Ефіопії. Той, кому довелося побувати тут хоча б раз, навряд чи коли-небудь захоче висадитися на Марсі: вулканічна пустка, практично повна відсутність кисню, а також смердючі та отруйні гази. На дворі стоїть п’ятдесятиградусна спека, а під ногами лютує розпечена лава, готова ось-ось вирватися на поверхню…

Наступним місцем, що аж кишить загрозами, є місто Порт- Морсбі, столиця Нової Гвінеї, осередок нащадків канібалів. Здалеку місто виглядає ну якщо й не привабливо, то цілком прийнятно – зелені парки та високі будівлі, море. Та якщо підійти ближче, можна побачити моторошні нетрі та купи сміття. У місті всім заправляють банди головорізів, а вбити вас можуть просто так, іноді навіть заради їжі. Коротше кажучи, білим туристам тут робити нічого.

Не менш моторошним, хоча не таким уже й небезпечним місцем є Кутна-Гора – місто, розташоване в цивілізованій Чехії. Якщо ви хоча б раз побуваєте в місцевому сховищі людських кісток, ви назавжди зміните свою думку про цю європейську країну.

Ще в 1278 році один чернець привіз в цю місцевість землю з Єрусалиму, і розсипав її по місцевому кладовищу. І кожен хотів бути похований саме тут. В результаті людей почали хоронити в кілька ярусів, а в 1400 році тут збудували спеціальну усипальницю, куди просто скидали людські тіла.

Згодом, у 1870 році, земля відійшла у власність до людей, які вирішили навести тут порядок. Усипальницю увагою не обійшли, довіривши справу різьбяру Рінту. А той створив з останків 40 000 людей незвичайну кімнату, прикрасивши її вельми моторошними предметами інтер’єру, виготовленими з людських черепів…

А ось до в’язниці Гітарамау навряд чи захоче потрапити навіть найзапекліший любитель екстриму. Украй переповнена, ця в’язниця є місцем, звідки ще нікому не вдалося вийти живим. Розрахована на 500 злочинців, вона вміщає близько 6 тисяч в’язнів, які, до речі, через голод часто намагаються поласувати одне одним. Прилягти тут ніде, і в ув’язнених часто починають гнити ноги, які ампутуються без наркозу…


Інші новини розділу