На острові Амамі-Осіма виявлено змію хабу рекордної довжини Автор: Вікторія · Опубліковано: 24.07.2009 16:32 · Розділ: Природа

На острові Амамі-Осіма (Amami Oshima), що в префектурі Кагосима, була знайдена отруйна змія завдовжки 2,26 м, що перевищує попередній рекорд в цій області.

Змія хабу (habu) вагою 3,15 кг була виловлена в горах Амамі та доставлена в центр «Amami Kanko Habu Center». В діаметрі вона досягає 20 см і може з легкістю заковтнути невелику тварину вагою до 2 кг. 78-літній керівник центру, Ейіті Накамото (Eiichi Nakamoto), що піклується про змій хабу протягом більше 50 років, був здивований цією знахідкою.

«Дуже рідко можна знайти змію завдовжки більше двох метрів», - заявив він. Найкрупніша хабу з виловлених минулого року мала 2,15 м завдовжки і важила 2,45 кг. загалом, на островах Амамі-Осіма та Токуносіма (Tokunoshima) мешкає близько 80 тис. змій хабу. Щорічно від їхніх укусів страждають близько 70 чоловік.

Накамото застерігає людей, які відвідують острів: «Перш ніж ввійти в зарослі трави, потрібно перевірити їх за допомогою палиці. Якщо ж змія все ж таки вкусила, необхідно висмоктати отруту з ранки і викликати швидку».

Джерело leit.ru


Інші новини розділу