12 золотих правил мережевого маркетингу Автор: lesya · Опубліковано: 21.11.2013 20:45 · Розділ: Суспільство

Популярність мережевого маркетингу з кожним днем набирає оборотів. Можливість побудувати власний бізнес, самостійно розподіляти свій час, регулюючи заробітки, приваблює багатьох користувачів. Та щоб стати по-справжньому успішним та багатим мережевиком, необхідно добряче повчитися - безглуздо було б думати, що ця професія не вимагає відповідних знань. Ну і, звісно, досягти успіху в цій нелегкій справі вам допоможуть наші поради.

1. Для того, щоб успішно продавати товар покупцям, запам’ятайте одне з найважливіших правил: систематично і - що головне! – правильно користуйтесь товарами, які ви пропонуєте. Якщо ж якість товару вас не влаштовує, шукайте іншу компанію: ви не зможете переконати покупця в користі того, у чому ви самі сумніваєтесь.

2. Говорячи про мережевий маркетинг, зазначимо, що в цій справі дуже важливо запланувати свій успіх. Ставте перед собою короткочасні цілі, однак і не забувайте про довгострокові. Нехай ваші цілі створять своєрідну карту бажань

3. Ви повинні дати собі трохи часу, який ви потратите на навчання та набування досвіду – за цей час ви не отримуватимете практично ніяких результатів. Однак не варто розчаровуватися – час, потрачений на самовдосконалення, віддасться вам сторицею.

4. В мережевому маркетингу дуже важливо постійно здобувати нові знання. Крім того, ви повинні освоїти техніку просування самого себе та власних особистісних якостей, а не компанію, товар якої ви продаєте.

5. Щодня виділяйте трохи часу для того, щоб розширити підписний список.

6. Наберіться терпіння: сувора статистика твердить, що лише 5% людей, з якими ви по роботі спілкуєтесь, всерйоз зацікавляться продукцією компанію та подальшим бізнесом.

7. Спілкуйтеся виключно з позитивними людьми, оточіть себе позитивним речами.

8. Якщо ви зіткнулися з якимись проблемами, про них можете розповісти максимум своєму спонсорові – ні партнерам, ні колегам по бізнес про це розповідати не варто.

9. Підтримуйте тісний зв'язок зі своєю компанією, висловлюйте підтримку партнерам та відвідуйте всі заходи, які організовує ваша компанія.

10. Не бійтеся організовувати власні презентації та зустрічі: ваші друзі та підписними із соціальних мереж повинні знати, чим ви займаєтеся.

11. Допомагайте своїм партнерам розвивати свій бізнес, адже якщо вони продаватимуть мало, ваші справи йтимуть не надто добре.

12. Завжди виконуйте обіцянки та радьтеся з членами своєї команди – це не лише посилити довіру в колективі, створивши сприятливу для роботи атмосферу, але й допоможе вирішенню деяких складних завдань.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.