Якщо схуднути хочете - прийміть в своє життя йогу Автор: kseniya_www · Опубліковано: 21.11.2013 12:35 · Розділ: Краса і здоров'я

Якщо шукайте ефективний спосіб для схуднення, то Вам просто необхідні заняття йогою. До того ж, це відмінний початок для створення нового образу і поліпшення самопочуття.

Перші настанови для початку спеціальних занять йогою.

Хто хоч раз мав можливість набрати зайві кілограми не в тих місцях, де хотілося б, той напевно знає яке виникає почуття непереборного бажання швидше позбутися надлишку у вазі. Ще гірше себе почуває той, хто вже прийшов до переможного фінішу у забігу за схудненням і показник на вагах задовільний, але, через деякий час, так само швидко повернувся на вихідну позицію. У всякому разі, йога зможе допомогти і впорається з проблемою зайвої ваги. Ще варто зауважити, що цей процес досить-таки тривалий, але ефективний. Багато, хто випробував таку методику, відзначають поступове зниження маси тіла і поліпшення самопочуття в цілому, адже йога впливає на весь стан організму, а так само генерує запас позитивних емоцій, допомагаючи позбавлятися від стресів. Використовуючи всі нові, і нові асани, можна довести своє тіло до бажаного результату і, при цьому, отримати незвичайне почуття легкості й умиротворення, витонченості і свободи.

Так от, займаючись питанням свого схуднення, потрібні терпіння і витримка, тому як організм в умовах тренувань повинен зробити перенастроювання на новий рівень. Кожна асана впливає з внутрішнім світом і розподіляє потік розслаблюючій енергії для кращого обміну речовин, поліпшення роботи внутрішніх органів, у тому числі травного тракту і дихальної структури, а так само повного очищення організму від шлаків і токсинів. Не варто забувати про систематичності " йога- процедур" і найкращий результат відзначають при використанні регулярних занять, приблизно, по пів години кожен день, принципи йоги смотрите на этом сайте.

Які саме вправи можна застосувати для схуднення?

Як вже говорилося, в йозі є спеціальні позиції, які називаються асани. Вони то і впливають на стан організму, зміцнюють і нормалізують обмінні процеси, тому що наше головне прагнення - втрата ваги. В основному можна застосувати практично всі вигинання, інакше кажучи, становище з переворотом : " місток ", " плуг ", поза " кобра", стійка на голові і багато іншого - це саме ті види вправ, що сприяють схудненню. На щастя, цей список вправ має ще одну переважну особливість - це дихальний супровід. Це доповнення є чи не найважливішим елементом у вправах для схуднення, тому що від цього залежить установка організму на продуктивність праці. Найпростіший технічний принцип зображення дихального вправи - стійка "Капалабхаті". Стоїмо рівно, спину тримаємо прямо, ноги - на ширину стегон, а потім різкий вдих носом, при тому потрібно втягнути в себе живіт і протримати такий "бездиханний" стан кілька секунд. Після цього рівно і протягнуто видихнемо і повторимо вправу поспіль 50 або, хто може, навіть 100 разів. Така вправа передбачає нерухомий стан тіла і роботу м'язів живота.

Вцілому ряд стратегічних вправ спрямовуються на конкретну мету. Все ж варто подивитися на йогу, як на захопливе і оздоровлююче заняття, в якому немає лідерів і відстаючих. Не важливо, скільки кілограм Ви втратите за найменшу кількість часу - це не показник. Йога - це спосіб мислення, стан душі і тіла в сукупності. Комплекс дієвих вправ, який підбирається для конкретних потреб, повинен підходити по всіх параметрах, а ще краще, якщо він буде приємний для виконання. Якщо ви будете прагнути об'єднати задоволення і користь, то чудовий результат гарантований. Ваша вага - у Ваших руках, а йога в цьому допоможе.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.