В Росії пройде конкурс "перспективного чиновника" Автор: lesya · Опубліковано: 20.11.2013 19:52 · Розділ: Суспільство

Не секрет, що для того, щоб стати успішним керівником, необхідні відповідні знання, вміння та, звісно ж, досвід. Стосується це керівництва об’єктами різних рівнів – від невеликої компанії до цілої держави. І саме управління державними структурами вимагає особливої уваги, адже воно передбачає управління народом в цілому.

Сьогодні, щоб стати успішним чиновником, в багатьох державах необхідно пройти професійне навчання. Так, для прикладу, в Японії – економічно розвиненій державі – чиновників виховують з дитинства: у віці трьох років діти відвідують спеціалізований дитсадок, далі – спеціалізовану школу, тоді вступають в Державний університет на спеціальність «територіальне адміністративне управління». В Росії ж майбутні чиновники навчаються на спеціальності ГМУ.

Крім того, у країні діють різні програми, спрямовані на формування позитивного образу чиновника в цілому. Нещодавно такий конкурс стартував у Югрі: конкурсанти зможуть не лише добре заробити, але й отримати перспективну роботу. Захід отримав назву «Перспективний чиновник».

Проведення конкурсу переслідує одразу кілька цілей. По-перше, одним із основних – і досить складних – завдань, які ставлять перед собою організатори, є підняття престижу державної служби, її позитивного іміджу, а також залучення до роботи талановитої молоді.

Конкурс триватиме цілий місяць. Перший його етап передбачає проходження конкурсантами тестів з питань державного та муніципального управління. При цьому студенти зможуть підготуватися до тестування, скориставшись матеріалами, які з’являться на сайті муніципального управління.

На другому етапі конкурсу студенти напишуть есе, вибравши якусь актуальну тему, що стосується проблем державної служби та взаємозв'язків суспільства і влади.

Останній етап конкурсу – ділова гра «Все врахувати і все встигнути» - у ній візьмуть участь близько двадцяти фіналістів. Потім журі підсумує кількість балів, отриманих учасникам, і буде визначено 5 призерів. Всього призовий фонд конкурсу складе 105 тисяч рублів.

На додачу, три найбільш перспективні чиновники зможуть скористатися правом короткострокової діяльності.

За словами організаторів конкурсу, «Перспективний чиновник» стане першим кроком, який допоможе дізнатися, якою мірою сучасна молодь зацікавлена в роботі в держустановах. Крім того, вони висловили сподівання, що в майбутньому конкурс допоможе студентам забезпечити себе перспективною роботою.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.