Щороку до організму жінки, яка регулярно користується косметикою, потрапляє до 3 кг небезпечних речовин Автор: lesya · Опубліковано: 20.11.2013 17:53 · Розділ: Краса і здоров'я

Користуючись косметикою, ми навіть не підозрюємо, скільки шкідливих та по-справжньому небезпечних речовин вона містить. Хімічні сполуки та компоненти здатні викликати не лише алергічні реакції, але й куди серйозніші захворювання і навіть рак. Тому вибираючи чергову туш, шампунь або мило, зверніть увагу на склад продукції: наявність речовин зі списку нижче повинна вас насторожити.

Речовина триклозан входить до складу дезодорантів, мила, засобів по догляду за порожниною рота. Вона вбиває занадто багато хвороботворних бактерій, в результаті чого ваш імунінет з часом суттєво знизиться.

Токсична сполука діетаноламін – саме він утворює піну в шампунях, милі та кремах для гоління – шкодить серцево-судинній системі, ниркам, шлунково-кишковому тракту. За ним також подразнення слизових оболонок та алергічні реакції.

Наступний складник багатьох косметичних засобів ще більш небезпечний. Це тімеросал - сполука, яка містить в собі ртуть. Він викликає алергічні реакції, сприяє розвиткові неврологічних захворювань та накопичується в організмі у вигляді токсинів. Тімеросал входить до складу туші, тому навіть звичний макияж для себя може становити серйозну загрозу вашому здоров’ю і красі.

Не менш небезпечним є бутиловий ефір, здатний провокувати сонливість та викликати запаморочення. Він входить до складу багатьох лаків для нігтів, завдаючи їм, нігтям, шкоди – нігті стають ламкими, а кутикула – сухою.

А ось косметику з високим вмістом фталатів заборонено використовувати вагітним жінкам. Ці речовини провокують кашель, можуть стати причиною ожиріння, викликають алергічні реакції та запаморочення.

Досить небезпечним є і тальк – відома усім речовина, яка, на противагу всім очікуванням, суттєво підвищує ризик виникнення ракових захворювань.

До списку найнебезпечніших речовин, що входять до складу косметики, увійшов і свинець – вкрай небезпечний для нашого організму важкий метал, який навіть у невеликих кількостях може стати причиною затримки розумового розвитку. Свинець міститься у багатьох фарбах для волосся, використовують його в помадах та навіть у зубних пастах (не в усіх, звісно).

Ми купуємо кондиціонери та ополіскувачі для волосся, намагаючись зробити його живим і натуральним. А робимо цілком протилежне: катіоноактивні сурфактанти, які входять до складу цих засобів, навпаки, роблять ваше волосся ламким.

Ось така ось небезпечна косметика, якою ми, жінки, користуємося кожен день. І якщо вам наведені дані видаються перебільшенням, то дарма: за підрахунками спеціалістів, до організм жінок, які регулярно користуються косметикою, через шкіру потрапляє близько трьох кілограмів хімічних речовин. І це всього за один рік – моторошний показник, чи не так?..


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.