Як жартують програмісти, створюючи сайти Автор: lesya · Опубліковано: 19.11.2013 18:50 · Розділ: Розваги

Практично будь-який бізнес в Інтернеті (і не тільки) передбачає наявність власного сайту. Реклама послуг, детальна інформація, контактні дані тієї чи іншої фірми – все це можна знайти в Інтернеті. Саме тому кожна поважаюча себе компанія має свій власний сайт або хоча б сторінку в Мережі.

Створенням сайтів на сьогоднішній день займається чимало компаній. Є й безкоштовні хостинги, на яких ви, якщо у вас є базові навички програмування, створите сайт самостійно. Та все ж якщо ви шукаєте спеціаліста, до цієї справи варто підійти з усією відповідальністю. Зайдіть, для прикладу, на сайт http://sait.ua/ - так ви отримаєте гарантію якісної роботи. Інакше з вами може статися те, що сталося з героями нашої статті, точніше, навіть не з героями, а з їхніми сайтами. До речі, сайтами серйозних компаній.

Невідомо, яку мету переслідували програмісти, створюючи сайти, про які піде мова нижче. Можливо, їх спонукало звичайнісіньке бажання пожартувати, а може, таємна злоба на замовника підштовхнула їх до прихованих сюрпризів, чи – є ще й такий варіант – самі замовники у такий оригінальний спосіб вирішили збільшити кількість відвідувачів ресурсу, та тим не менше, тепер у нас є можливість від душі посміятися та трішки підняти собі настрій. Що для цього слід зробити? Нічого особливого, просто слідуйте нашій інструкції:
- зайдіть на сайт www.lazurnoe.com, наведіть мишку на чайку і один раз клікніть;
- наберіть в адресному рядку вашого браузера www.greenbag.ru/story/finland і зайдіть на сайт. В правому верхньому куті ви побачите двох оленів – клікніть мишею по носі одного з них – того, що нижче;
- переходимо за посиланням www.fishingspb.ru, знаходимо рибалку у човні (того, що на задньому плані) і клікаємо по ньому. Клікнути потрібно тричі;
- наступний ресурс www.gazon-avangard.ru/redactor.php?id_part=9. Зайдіть на сайт, дочекайтеся, доки з’явиться напис газон і клікніть кілька разів на серп в руках чоловічка в лівому верхньому куті екрану;
- www.i-kamin.ru/maps/sushevskiy_val.html. Заходите на сайт, натискаєте на напис «Як проїхати» й одразу після цього на «Як пройти». Одразу ж натисніть на логотип камінів на схемі і стежте за червоним авто, що з’явиться на карті;
- на сайті www.energoservis.net клікніть п’ять разів на місяці в баннері;
- bobrikov.net – натисніть мишею на язик бобра що на логотипі;
- на сайті www.doroga78.ru тричі клікніть на один зі світлофорів внизу сторінки. Є два варіанти розвитку подій;
- і, нарешті, ресурс miss.sporthit.ru: кілька натискань на дошці в руках дівчини зліва вас приємно здивують.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.