Інтенсивні курси англійської мови: за і проти Автор: lesya · Опубліковано: 19.11.2013 17:36 · Розділ: Освіта

Шалені темпи сучасного життя залишають нам надто мало часу на себе. Робота, дім, догляд за собою – про самоосвіту та саморозвиток говорити не доводиться. Та що робити, якщо ви вирушаєте за кордон, і вам необхідно оволодіти навиками англійської, а часу катастрофічно не вистачає? Або на роботі для кар’єрного росту вам потрібно розширювати коло спілкування, виходячи на іноземний рівень, і незнання англійської стримує цей процес, а вивчення мов знову ж таки вимагає від вас неможливого – часу? На допомогу прийдуть інтенсивні курси вивчення англійської.

Записавшись на интенсивные курсы английского язика, ви всього за кілька тижнів зможете вільно спілкуватися англійською. Так ви заощадите не лише час, але й гроші, адже вартість інтенсивних курсів набагато нижча, ніж повноцінні курси вивчення іноземної мови.

Та при цьому слід розуміти, що така методика вивчення має і низку недоліків. По-перше, сама система навчання передбачає дуже великі навантаження. Тому ви повинні звикнутися з думкою, що на певний період часу вам доведеться з головою зануритися у вивчення англійської. А це означає, що у вас протягом навчального періоду практично не залишатиметься вільного часу. Тому краще заздалегідь спланувати час так, щоб ні на роботі, ні вдома ніяких проблем не виникало, і ви максимум часу могли приділити процесу навчання.

Навчальна програма передбачає практично щоденні заняття, їх тривалість іноді доходить до кількох годин – до цього ви теж повинні бути готові морально.

Крім того,на заняттях ви здебільшого спілкуватиметеся з викладачем та своїми однокурсниками, оскільки основна мета занять – розвивати навики вільного, живого спілкування. Решту ж матеріалу ви отримуватимете у вигляді домашніх завдань, а це означає, що ви займатиметеся самоосвітою. І витрачатимете на неї чимало часу.

Інтенсивні курси вивчення англійської – здебільшого вузького спрямування. Це або туристична англійська, або курс ділової англійської мови.

І останнім, мабуть, найбільшим недоліком інтенсивних курсів є те, що вони активізують короткочасну пам’ять, тому без належного закріплення матеріалу через деякий час ви, скоріше за все, забудете половину того, що проходили на курсах. А це означає, що інтенсивні курси краще вибирати безпосередньо перед поїздкою за кордон. Тим не менше, вони можуть стати чудовою базою для подальшого вивчення англійської мови.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.