Вибираємо собаку за знаком зодіаку Автор: lesya · Опубліковано: 18.11.2013 18:06 · Розділ: Природа

У кожного з нас свій характер, і у собак, виявляється, також. Представники різних порід відрізняються типовими особливостями поведінки та темпераментом, рівнем активності та схильністю до освоєння певних навичок. Тому експерти радять вибирати собаку, виходячи з особливостей нашого власного характеру, і тоді ви обов’язково потоваришуєте зі своїм домашнім улюбленцем, а ваше спілкування даруватиме вам виключно позитивні моменти. А дехто переконаний, що вибрати собаку вам допоможе астрологія.

Овен. Представники цього знаку надзвичайно енергійні, тому їм підійдуть представники великих та активних порід. Кращий вибір – добермани, лайки та вівчарки, можливо, боксери. Якщо ж бажаєте стати більш врівноваженим, заведіть шіцу або карликового пуделя.

Телець. Представникам цього знаку зодіаку завжди не вистачає часу, тому кращим варіантом для цих раціональних особистостей стануть невибагливі породи, які не потребують особливого догляду - скотчтер’єр, чихуахуа або ж мопс.

Фото з сайту otvetplanet.livejournal.com
Фото з сайту otvetplanet.livejournal.com

Непосидючим Близнюкам варто звернути увагу на лабрадорів та далматинців, а стати більш відповідальними вам допоможе лайка або чау-чау.

Схильним до самозаглиблення Ракам потрібні врівноважені та спокійні друзі, тому кращим вибором для них стане кавказька вівчарка чи королівський пудель.

Леви, які так дорожать зовнішнім лиском, потоваришують з собаками, які підкреслюватимуть їхній стиль, соціальний статус, вишуканий смак тощо. Тому сьогодні ваші породи – це мастиф, афганський хорт, німецький дог чи сертер.

Дівам, у яких природжений педагогічний талант, вдасться знайти спільну мову з будь-якою породою. Та все ж найбільше вам до душі різеншнауцери та добермани.

Терезам,в характері яких яскраво простежується схильність сумніватися в усьому, що їх оточує, чудово підійдуть спокійні та невибагливі собаки, тому можете сміливо купувати кокер-спанієля чи мопса.

Скорпіони полюбляють великих чорних собак, які додають їм впевненості та трохи врівноважують. Зверніть увагу на вівчарок, догів та доберманів.

А ось Стрільцям, які вирізняються своєю надмірною експресивністю, варто завести російського хорта, шнауцера або ж ердельтер'єра – представники цих порід спонукатимуть свого хазяїна розвиватися духовно.

Козероги потоваришують з таксами та бульдогами, які врівноважуватимуть емоційний стан своїх хазяїв, а ось оригінальним Водоліям, які в захваті від всього незвичного, варто звернути увагу на вандейського бассета-грифона або англійського сетера. Підійде також китайська хохлата або ж фокстер’єр. Незвичні з вигляду, ці собаки допоможуть вам виокремитися з натовпу.

Рибам, схильним до меланхолії, підійдуть невеликі спокійні собачки, такі як пекінес або кокер-спанієль.


Інші новини розділу