Премія Стелли за найбільш безглузді позови в цьому році дісталася австралійському дипломату Автор: lesya · Опубліковано: 18.11.2013 16:45 · Розділ: Кримінал

У світі чимало осіб, які намагаються перетворити закон у засіб власного збагачення, і багатьом таки вдається поставити його на служіння собі коханому. Проте трапляються й невдахи, готові пожертвувати заради миттєвого збагачення досить неочікуваними речами. В нашій статті піде мова про найбільш безглузді судові позови в історії світового правосуддя.

1. Якщо ви думаєте, що помагати іншим – благородне заняття, то ви не те щоб помиляєтеся, але ризикуєте постати перед судом. Так, один тайванський ветеринар постав перед судом за те, що вилікував улюбленого собаку одного австралійського дипломата. Собака захворів, і його «чуйний» хазяїн заплатив за евтаназію, а лікар її так і не провів. Натомість ветеринар всіма можливими способами вилікував собаку, та замість вдячності постав перед судом.

Якщо б схожий випадок стався на Україні, то без кваліфікованої допомоги ветеринару було б не обійтися: як-не-як, дипломат – особа високопоставлена, а хто такий ветеринар?.. Скоріше за все, суд задовольнив би примхи австралійця, а лікарю довелося б до кінця життя відганяти від себе благородні пориви. А може, все ба сталося по-іншому: якщо б доктор звернувся за допомогою в юридичну фірму «Шкромида та партнери», то, скоріше за все, йому б вдалося вийти сухим з води, а наші партнери в Києві швидко поставили б примхливого дипломата на місце.

Та поки що доля тайванського лікаря перебуває в руках закону, і в чий бік повернеться лицем фортуна, залишається лише гадати.

2. Ще один досить незвичний позов було подано на компанію Apple. Американець Кріс Севьєр звинуватив компанію у тому, що вона розвалила його сім’ю. Мовляв, завдяки гаджетам, які виробляє компанія, перегляд порнографії став доступний практично кожному. Одного прекрасного дня Кріс натрапив на порносайт, і все почалося: він зажадав дівчат-героїнь порнороликів, а до власної дружини в чоловіка потяг пропав. Тепер американець вимагає від компанії відшкодування моральних збитків, а також встановлення фільтрів на свою продукцію, які забороняли б вихід на порносайти.

3. Наступних героїв нашої статті можна назвати справжніми невдахами. Мисливці за швидкими грошима вирішили обманути страхові компанії, зажадавши від них пристойні суми в 2 мільйони та 500 000 доларів. Дивакуваті чоловіки навіть не пошкодували власних рук, відрізавши їх бензопилою: невдахи намагалися зімітувати нещасні випадки, проте страхові компанії також не ликом шиті, в результаті чого американці зосталися без грошей та ще й без рук.


Інші новини розділу