Чи варто купувати китайські меблі Автор: lesya · Опубліковано: 21.11.2013 10:46 · Розділ: Цікаві факти

Фото з сайту mirro.com.ua
Фото з сайту mirro.com.ua

Історично склалося так, що китайські товари викликають у нас вкрай неприязні асоціації: на початку дев’яностих низькопробна китайська продукція заполонила ринок, а складне матеріальне становище громадян підштовхувало їх купувати що дешевше. Однак така економія часто вилазила боком: ціна товару за час, поки він діставався до ринку, піднімалася в декілька разів, тоді як сам товар фактично був одноразовим.

Ось і склалася у мешканців колишніх країн СРСР хибна думка, ніби все, що виготовляється в Китаї, справжнісіньке лайно і непотріб. В реальності ж ситуація абсолютно інша: поряд з ширпотребом тут виробляють високоякісні товари найрізноманітніших спрямувань. І меблі у тім числі.

По-перше, ви суттєво заощаджуєте, купуючи меблі, виготовлені в Китаї, по-друге, ви маєте можливість ще й чудово відпочити, ознайомитися з культурою цієї екзотичної країни, її традиціями та воістину унікальними місцями.

Але – чого гріха таїти? - якщо у вас нема досвіду купівлі меблів у Китаї, вам слід бути особливо обережними. Адже частенько недобросовісні продавці пропонують покупцям неякісний товар, приховуючи справжню інформацію про нього. Тому не варто ганятися за надто вже низькими цінами.

Краще за все купувати меблі безпосередньо у виробника – так ви не лише заощадите на посередниках, але й отримаєте можливість зробити індивідуальне замовлення, вибрати необхідну вам фурнітуру, різні елементи тощо.

Особливу увагу при виборі меблів заверніть на матеріали, з яких вони виготовлені. Досить часто замість натурального дерева використовують низькоякісну тирсоплиту, оббиту з обох боків натуральним шпоном – з вигляду натуральне дерево, тоді як якість відповідає якості тирсоплити. Отож перед тим, як замовити товар, уважно вивчіть інструкції та маркування. Підготуйте собі своєрідний словник, куди помістіть основні ієрогліфи, що вживаються на позначення ДСП чи ДВП.

Якщо ви зважилися придбати китайські меблі, краще за все вирушайте в меблевий тур особисто. Справа в тому, що на фотографіях товар може виглядати зовсім інакше, ніж в реальності, та й добре оглянути його через Інтернет ви можливості не матимете. Не слід перекладати відповідальність на посередника: його абсолютно не цікавить те, на що ви тратите гроші. Краще за все довірити цю справу самому собі – і світ побачите, і гарантовано якісний товар придбаєте.


Інші новини розділу