Цікаві факти про «Титанік» Автор: kseniya_www · Опубліковано: 16.11.2013 23:03 · Розділ: Цікаві факти

Історія «Титаніка», цього найбільшого океанічного лайнера, непокоїть людство і досі. Фахівці тоді запевняли, що це не тільки найшвидкісніший пароплав в історії цивілізації, але й те, що він найбезпечніший. Недаремно як аргумент в суперечці, хто мудріший – професіонал чи непрофесіонал, використовують такий аргумент. Мовляв, непрофесіонал Ной збудував корабель, який витримав всесвітній потоп, а професіонали збудували «Титанік». Але цей суперлайнер був знаменитим й іншими цікавими фактами.

В 1912 році, коли «Титанік» вирушив у свій перший і останній рейс, ціна квитка в каюті першого класу становила 3100 доларів США, що в перерахунку на сьогоднішній курс еквівалентно 124 тисячам доларів. Найдешевший квиток у каюту третього класу коштував 32 тодішніх долара, або 1300 сучасних. Сьогодні дістатися іншого континенту можна значно швидше і дешевше, скориставшись авіасполученням. Замовити квитки на потрібний літак можна здесь, у відповідному агентстві.

Зіставивши попередні суми і врахувавши, що в 1912 році швидкісний корабель обійшовся компанії «Уайт Стар Лайн» в 7,5 мільйона доларів США, можна прикинути, що ця сума еквівалентна майже 305 мільйонам сьогоднішніх доларів.

Довжина «Титаніка» була 270метрів і на той час перевищувала висоту найвищого хмарочосу.

Руль лайнера важив 101 тону. Це більше, ніж вага всього корабля «Санта Марія», на якому Христофор Колумб свого часу відкрив Америку.

Максимальна швидкість «Титаніка» становила 23 вузли, що в перерахунку становить майже 42,6км за годину.

На суперлайнері для харчування пасажирів і екіпажу запасли 45 400кг м’яса.

Інтер’єр салону першого класу був копією інтер’єра Версальського палацу.

Коли корабель зіткнувся з айсбергом, багато пасажирів гралися з кусочками льоду, які відкололися від глиби.

Поки «Титанік» повільно потопав, на палубі грав оркестр, щоб хоч трохи заспокоїти пасажирів.

Навіть коли суперлайнер йшов під воду, багато пасажирів так і не вірили, що таке взагалі можливе.

В першій рятувальній шлюпці були зайняті тільки 28 місць із 68.

Члени екіпажу блокували виходи з кают третього класу, щоб вони не могли піднятися на шлюпкову палубу. Більшість рятувальних шлюпок не були заповнені.

Врятувалося тільки 60% пасажирів першого класу (199 людей) і всього чверть пасажирів третього класу (174 людини). Загалом, зі всіх пасажирів і членів екіпажу вижила лише третина – 32%.


Інші новини розділу