Перший український планшет для школярів Автор: kseniya_www · Опубліковано: 16.11.2013 22:52 · Розділ: Освіта

Цілком імовірно, що 2013 рік може ввійти в історію школи як рік, коли в навчальні заклади прийшли справжні ІТ-технології.Уже створено перший український вітчизняний планшет для школярів Senkatel ZnayPad, - повідомляє u-news.

Як гадають його розробники, крім того, що учні одержать доступ до великої бази знань, вони також одержать додаткову мотивацію, позаяк працювати з новим планшетом не лише зручно, але й приємно. Інтерактивні функції дозволять зробити процес здобуття знань набагато цікавішим. Оскільки пристрій призначений для школярів, він має в собі попередньо встановлені навчальні додатки, ліцензовані продукти для офісної роботи, ведення шкільного розкладу і домашніх завдань, перегляд Вікіпедії, інтеграцію з навчальним сервісом ClassBook. Школярі, зазвичай, непосиди, тому розробники передбачили для нього відповідний чохол, який захистить його у випадку падіння або попадання води.

Новий планшет уже охрестили Знайкою. Принаймні, розробники сподіваються, що саме так його називатимуть школярі, адже Знайпед не настільки милозвучно. Планшет буде товщиною 1 см, але за рахунок заокруглень він видається ще тоншим. При раціональному використанні (винятково для навчальної мети) заряду батареї вистачатиме на три-чотири дні роботи.

Процес роботи зі Знайкою буде виглядати приблизно так. Спершу слід познайомитися з новим другом, тобто ввести на спеціальному порталі своє прізвище,ім’я, по-батькові, школу і клас, в якому навчається його власник. Це важливо для того, що в залежності від класу, в планшет будуть додаватися предмети відповідно до року навчання. Для прикладу, зареєструвавшись, школяр на запит «Алгебра» одержить як самий підручник, так і Интернет Урок, Learn Algebra, Math Book, Formulae, Math Attack, Math Rel Free, Mathlab Calculator и Mathway. Добре ще щоб готовые домашние задания онлайн були недоступними з такого пристою.

Те ж стосується й інших предметів. Тож учень буде мати можливість значно розширити кругозір з даного предмету. В залежності від того, як оформлений сайт відповідної школи, учень зможе отримувати і розклад уроків, список предметів з учителями та іншу інформацію. Вважається, що вчитель зможе вводити на сервер домашні завдання, призначати дати екзаменів та заліків, навіть виставляти оцінки, а в разі чого, поспілкуватися з батьками учня відносно його успішності та відвідування школи.

На разі планшет дістав гігієнічний висновок про можливість використання його для навчання, а тепер проходить відповідну сертифікацію в Міністерстві освіти України. Щоправда, поки не відома його ціна.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.