Toyota посадить в мегаполісах величезні Wi-Fi-квіти Автор: Вікторія · Опубліковано: 23.07.2009 15:39 · Розділ: Цікаві факти

На початку 2010 року світ побачить третє покоління популярних автомобілів-гібридів Toyota Prius. Підготуватися до цієї знаменної події маркетологи відомого автомобілебудівника вирішили за допомогою незвичайних маркетингових кампаній, провести які планується відразу в декількох країнах.

У США, наприклад, рекламуватися новий Prius Toyota буде за допомогою 5-метрових квітів, що втілюють концепцію нового гібрида, – «Harmony between Man, Nature and Machine» («Гармонія між людиною, природою і машиною»). Не дивлячись на те, що квіти Toyota не зовсім нова ідея, можливості цих високотехнологічних насаджень можуть виявитися досить популярними серед жителів американських міст.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Квіти від інженерів Toyota можуть грати роль міських меблів або елементів декору вулиць чи парків. Кожна квітка оснащена набором сонячних батарей, які розташовані на пелюстках і стеблі. Ці батареї використовуються не тільки для забезпечення електроенергією апаратної складової квітки, але і рекламують можливості нової моделі Toyota. Згідно з попередніми даними, інженери оснастять дахи Prius третього покоління блоками сонячних батарей, які вироблятимуть електроенергію для системи вентиляції салону авто.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

А у випадку з квітами, сонячні батареї вироблятимуть електрику для потреб самих користувачів - кожен зможе підключити до квітки ноутбук, плеєр, фотокамеру, телефон і зарядити батарею пристрою. Проте, найприємнішою особливістю насаджень Toyota стане безкоштовний Інтернет, який буде доступний кожному перехожому за допомогою вбудованих точок доступу Wi-Fi з 9:00 до 21:00 щодня. Першими скористатися можливостями таких рослин зможуть жителі Бостона. Потім квіти з'являться на вулицях Нью-Йорка, Чикаго, Сіетла, Сан-Франциско і Лос-Анжелеса.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу