Київ готує абітурієнтів для Росії? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 16.11.2013 22:44 · Розділ: Освіта

З цього навчального року в Києві відкрилася українсько-російська гімназія. Навчання в ній розпочалося, як і у всіх школах країни і вересня, але офіційне відкриття відбулося лише в другій половині жовтня. На церемонії відкриття були присутні міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, міністр освіти і науки Російської Федерації Дмитро Ліванов, посол Росії в Україні Михайло Зурабов, - повідомило видання «Комерсант-Україна».


Цей навчальний заклад можна віднести до елітних, оскільки навчальний рік тут коштуватиме батькам 45 тисяч гривень. Навчатиметься тут 200 школярів. Цього року до школи проводили прийом учнів з першого по сьомий клас.

Розмістився елітний заклад в новому триповерховому будинку. В ньому є тренажерний зал, зал для гімнастики, басейн і їдальня, в якій організовано дворазове харчування. Школа обладнана за останніми освітніми технологіями. В кожному класі стоїть інтерактивна дошка, кожен учень і вчителя мають комп’ютери з ліцензійним програмним забезпеченням. Вся територія школи покрита wi-fi. В будівлі встановлено понад 170 відеокамер, завдяки чому, - вважається, - батьки зможуть слідкувати за навчальним процесом і поведінкою своїх дітей.

Навчання тут відбуватиметься одночасно за двома програмами – українською і російською. Відповідно, випускники одержать після закінчення гімназії два атестати про повну середню освіту. Завершивши шкільну програму, учні зможуть здати тести з Зовнішнього незалежного оцінювання, а також здати єдиний державний екзамен (російський еквівалент нашого ЗНО). Таким чином випускники закладу зможуть продовжити освіту як в українських вишах, так і в російських.

Подібна гімназія стала можливою завдяки ініціативі «Промінвестбанку», котрий є дочірнім підприємством «Внешэкономбанку» Росії. Він вклав у цей приватний елітний навчальний заклад понад 100 мільйонів гривень.

Українсько-російська гімназія була заснована згідно з міжнародним Меморандумом між міністерствами освіти і науки України і Росії. У серпні новозбудовану гімназію відвідав прем’єр-міністр України Микола Азаров. Він вважає, що з боку України – це символічний жест задля зміцнення українсько-російських стосунків. Тренинги в Украине по вступу до російських вузів набувають популярності в Киеві. Також голова українського уряду висловив сподівання, що і в Росії будуть відкривати російсько-українські навчальні заклади.

Як кажуть у таких випадках – без коментарів. Хай кожен зробить їх для себе сам.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.