5 найбільш незвичних способів розбагатіти Автор: lesya · Опубліковано: 16.11.2013 14:47 · Розділ: Життя

Мрієте розбагатіти, та на роботі ніяких перспектив не очікується? Та й родичів за кордоном з несподіваним спадком у вас немає, а в лотерею ви принципово не граєте? Проявіть фантазію: хороша ідея іноді дозволяє заробити мільйони навіть за відсутності мінімального стартового капіталу.

Герої нашої статті, для прикладу, розбагатіли на рівному місці, тобто без найменших капіталовкладень. Можливо, їхні ідеї надихнуть вас на створення власного бізнесу.

Фото з сайту relax.ru
Фото з сайту relax.ru

1. Джон Діз, мешканець штату Флорида, вирішив продавати зовсім незвичний та трохи навіть моторошний товар: спритний американець налагодив продаж пляшок з примарами. Не думайте, що це розіграш, зовсім ні: Джон стверджує, що всі примари були зловлені професійними мисливцями за привидами на старих закинутих фермах та в замках. Одна пляшка коштує всього двадцять доларів, і, треба сказати, замовлень у Діза чимало.

Якщо вам сподобалася ідея, можете спробувати придумати щось схоже. Щоправда, для цього вам знадобиться хоча б якийсь стартовий капітал: пляшки, як-не-як, теж коштують грошей. Якщо відкласти суму на початок бізнесу вам не вдається, можете взяти гроші в кредит – вигідні умови кредитування пропонує сайт bistrodengi.com.ua. Та пам’ятайте: краще все-таки назбирати власні кошти, інакше високі відсотки можуть пустити вас по світу - у випадку, якщо «примарний» бізнес виявиться провальним…

2. Якщо ж містика не до вподоби, ось вам наступна ідея: ірландський бруд. Він користується популярністю в ірландців, які покинули рідну землю, а тепер їх долає ностальгія. Крім бруду, тут можна придбати зібраний та упакований дощ і туман Вітчизни. Заробити на сентиментальності своїх співвітчизників вирішила одна ірландська пара, й ідея, як бачимо, виявилася вдалою цілком.

3. Одна спритна вагітна жінка вирішила заробити на своєму ще не народженому малюкові, поправивши цим самим своє матеріальне становище. Немовля стало живим біл-бордом: воно отримало ім’я GoldenPalace.com, а його мати - пристойну суму в 16 000 $.

4. А ось один швейцарський підприємець вирішив продавати шкарпетки… за передплатою – послуга спеціально для тих, хто щоразу лінується ходити в магазин за черговою парою шкарпеток. Тепер ледачі швейцарці можуть замовити річну передплату на шкарпетки, отримуючи необхідний аксесуар кожного разу у визначений термін. Через деякий час бізнес розрісся, і тепер послугами підписки користуються 60 000 осіб.

5. Всім, хто страждає від самотності, один винахідливий чолов’яга вирішив запропонувати взяти друга на прокат. Тепер всі, кого обсіли сумовиті думки, можуть замовити собі або одного друга, або ж веселу компанію співрозмовників, які скрасять самотність.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.