Як скрасити самотність Автор: lesya · Опубліковано: 16.11.2013 12:56 · Розділ: Психологія

В особистому житті - повний штиль, всі подруги та друзі відпочивають з коханими чи просто зайняті своїми справами, а від перспективи знову замкнутися в чотирьох стінах вашої нехай і затишної квартири вас верне, значить, вам сюди – можливо, наші поради, як скрасити самотність, вам трохи та й допоможуть.

Отож почнемо. Найперше, навчіться сприймати самотність не як вимушене явище, а як можливість побути на самоті з собою та зайнятися тим, на що у вас раніше часу не вистачало. Повірте, багато хто сьогодні мріє про таку можливість.

Перший спосіб, який допоміг багатьом, це вміння складати плани на майбутнє. Використовуйте вільний час, щоб розставити пріоритети, подумати над життям, вирішити, що для вас становить першорядну цінність, а що відсувається на другий план – так ви зможете обрати вірний шлях для просування далі.

Якщо ж в цілому спосіб та стиль вашого життя не вганяє вас у відчай, через що ви, звісна річ, глобальних змін не плануєте, позбутися неприємного відчуття самотності допоможуть дрібнички. Погляньте на все з іншого боку: нарешті у вас з’явився час на те, щоб переглянути улюблені фільми чи прочитати книги, на які ніколи не вистачало часу, освоїти нове хобі тощо – словом, підійде будь-яке заняття, яке відволіче вас від сумовитих думок та депресії.

Якщо ж не вистачає чоловічої уваги, можете скористатися послугами агентств, які пропонують її за викликом. На додачу до чоловічої уваги ви отримаєте в своє розпорядження й самого чоловіка, і зможете робити з ним все, чого ваша виснажена самотністю душа забажає. Не варто соромитися: ви заслуговуєте уваги та гармонії, а також хорошого сексу, отож - тим більше, якщо ви жінка самотня, – можете преспокійно влаштувати собі свято – для душі й для тіла. А відповідь на запитання: Где можно вызвать мужчину или парня по вызову? – ви легко знайдете в Інтернеті.

Якщо ж секс із незнайомцем та ще й за гроші для вас неприйнятний, доведеться тішитися тим, що є, і зайнятися… самоосвітою. Нерівноцінна заміна, скажете ви? А ось і ні: старина Фрейд і його сублімація є яскравим цьому доказом.

Так, знаменитий психоаналітик твердив, що творча енергія людини – це не що інше, як трансформований сексуальний заряд, який не знайшов втілення природнім способом. Тому самоосвіта - краще, що ви можете придумати. Запишіться на курси (в такий спосіб ви, до речі, отримаєте можливість завести нові знайомств), чи займіться Інтернет-серфінгом – виберіть спосіб, який вам найбільше до душі.

Якщо ви любите про когось турбуватися, заведіть собі вихованця: домашні тварини – кращі ліки від самотності.

Якщо ж ви маєте трохи зайвих грошей, сходіть в кіно, пообідайте в ресторані, відвідайте якусь цікаву виставку. Те, що ви прогулюєтеся самі, зовсім не означає, що ви – невдаха. Отож геть негативні думки і вперед за пригодами!


Інші новини розділу