10 принципів багатства Бодо Шефера Автор: lesya · Опубліковано: 16.11.2013 11:59 · Розділ: Життя

Надокучило жити від зарплати до зарплати, рахуючи копійки та заощаджуючи на всьому? Значить, настала пора кардинально міняти життя, і почати слід з себе, а точніше, з власного мислення. Налаштуйтеся на багатство, і ви побачите, як ваші фінансові справи різко підуть вверх. Принаймні, так твердять експерти і люди, яким вдалося досягти в житті того, про що ми поки що тільки мріємо.

Одним з таких людей є Бодо Шефер, популярний у світі фінансовий консультант та бізнесмен. «Фінансовий Моцарт» пройшов довгий та нелегкий шлях до успіху, і тепер намагається допомогти іншим стати такими ж успішними, як він.

Ось кілька принципів, які повинні допомогти вам досягти бажаного.

1. Попрацюйте над своїм мисленням: ви повинні мислити як багата людина, мільйонер чи мільярдер. Поводьтеся відповідним чином. Не бійтеся переймати манери, повадки та звички, особливості поведінки – відчувши себе в шкірі багатої людини, ви зрозумієте, в якому напрямку рухатися далі.

2. Кожного разу намагайтеся відкладати 25% свого доходу. Одразу буде важко, та якщо добре постаратися, це можна зробити. Гроші відкладайте на окрему картку, щоб не було спокуси їх потратити. Згодом відкладену суму інвестуйте у щось корисне – гроші повинні працювати на вас.

3. Гроші люблять економію. Заощаджуйте і розумно інвестуйте, і за кілька років ви зможете стати мільйонером.

4. Складіть план свого життя на найближчі десять років. Не лінуйтесь: вам потрібно визначитися, скільки ви хочете заробляти через рік, два і т.д. План допоможе вам обрати вірні напрямки роботи та вибрати шляхи для досягнення своєї мрії.

5. В мріях ніколи не допускайте дріб’язковості. Мрійте про приголомшливий успіх, про мільйонні купюри, про успішну кар'єру. А ось глобальні мрії варто розділити на менші цілі, досягши яких, ви впритул наблизитеся до своїх глобальних мрій.

6. Не варто боятися проблем і поразок – вони загартовують вас і є неминучими. Якщо перед вами велика мета, то великими будуть і труднощі на шляху до її досягнення. Та перейшовши через них, ви станете набагато міцнішими духовно та досвідченішими.

7. Раз і назавжди запам’ятайте, що успішні люди та величезні гроші тягнуться до впевнених людей, які знають собі ціну. Отож ніколи не втрачайте віри у власний успіх та впевненості в своїх силах, навіть якщо ваші справи йдуть дуже погано.

8. Щоб стати людиною фінансово незалежною, вам потрібно пройти через фінансові обмеження. Навчіться планувати свої витрати – лише так ви зможете досягти матеріальної свободи.

9. Рахуйте гроші не відходячи від каси – цю фразу, напевне, доводилося чути кожному з нас. Запам’ятайте одну річ: якщо ви запланували щось зробити, і з якихось причин не зробили цього протягом 72 годин, скоріше за все, ви не зробите цього ніколи. Принаймні у 85% випадків, твердить Шефер, саме так і відбувається.

10. Заведіть власний щоденник успіху. Кожного дня записуйте в нього 5 своїх перемог, нехай і зовсім маленьких. Якщо перемог аж п’ять не назбирається, записуйте все позитивне, що відбулося з вами протягом дня.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.