Про що говорять квіти Автор: lesya · Опубліковано: 15.11.2013 20:29 · Розділ: Природа

Фото з asaratov.livejournal.com
Фото з asaratov.livejournal.com

«Немає жінок, які б не любили квітів. Є чоловіки, як так думають». Ринат Валіулін. Можливо, з цим твердженням погодиться не кожна жінка. Можливо, справа не в чоловіках, а в бажанні зекономити (коли мова йде про сімейний бюджет). Можливо, ваш обранець просто не вміє дарувати квітів. Чи робить це не щиро. Причини у кожної свої, та все ж більшість представниць прекрасної статі напевне зрадіє, отримавши від коханої людини з любов’ю підібраний, вишуканий та розкішний букет.

Але зверніть увагу – «з любов’ю підібраний», а не куплений в найближчому кіоску зів’яло-засохлий віник, в якому навіть сліди колишньої краси слабо відстежуються – навряд чи такий подарунок принесе радість жінці. Скоріше, викличе зневагу та розчарування, адже складання букета – це ціла наука, з азами якої варто ознайомитися…

Так, квіти можуть багато розповісти про вас та ваші почуття. При цьому звертати увагу слід не лише на вид квітів, але й на колірну палітру, адже від кольору теж багато що залежить…

Традиційними виразниками кохання вважаються троянди. Проте сьогодні від букетів троянд віє банальністю та іноді навіть вульгарністю, і якщо у вас нема можливості подарувати коханій оберемок троянд, краще виберіть фіалки – вони не лише символізуватимуть кохання, але й продемонструють вашу оригінальність. А ось жовті троянди, які багато хто помилково асоціює з розлукою, можуть стати даниною інтелектуальним здібностям жінки.

Що ж стосується кольорів, то рожеві квіти демонструють ніжність, багряні – нестримну пристрасть. Білий колір – символ дружніх взаємин. Отож якщо ви бажаєте продемонструвати невгамовність почуттів та серйозні наміри, даруйте коханій композицію з червоних та білих троянд.

Пам’ятайте, що не лише экзотические цветы принесуть радість жінці – прості блакитні незабудки можуть таїти в собі набагато глибший зміст, символізуючи вірність та чистоту почуттів. Помаранчеві композиції виражають радість та тепло, фіолетова барва натякає на розкіш та гідність жінки, а ось білий колір символізує веселощі та світло.

Можете поекспериментувати з хризантемами – якщо до букету додати кілька білих хризантем, він отримає відтінок романтики з ноткою смутку. Не варто дарувати жоржини – вони символізують нерозділене кохання або охолодження почуттів.

Особливо зворушливо виглядають польові букети: дзвіночки натякнуть жінці, що всі думки дарувальника витають навколо її персони, маргаритки розкажуть про чистоту бажань та вірність.


Інші новини розділу