Снодійні, що викликають сонливість, щипці для підкручування вій або Найбезглуздіші інструкції та застереження Автор: lesya · Опубліковано: 15.11.2013 18:38 · Розділ: Цікаві факти

Фото з bygaga.com.ua
Фото з bygaga.com.ua

Польський письменник Єжи Лєц був правий, коли говорив, що незнання закону не звільняє від відповідальності, тоді як знання нерідко звільняє. А ось неточності в законі дозволяють пройдисвітам обдурювати чесних громадян. Ну, може й не зовсім чесних, та не про це зараз мова.

А мова піде про інструкції. Дивовижні та кумедні, часом аж до безглуздості, вони покликані не лише захистити споживача від небезпечних наслідків неправильного використання товару, але й спрямовані на захист самих виробників від необґрунтованих позовів нахабних споживачів.

Так і з’являються безглузді інструкції та застереження, щоб потім якийсь аферист не звинуватив компанію у тому, ніби й здогадуватися не здогадувався, що кава у склянці - гаряча, в мікрохвильових печах не варто сушити тварин, а гарячою праскою можна обпектися, і вже доведеться говорити не о защите прав потребителей, а про захист прав виробника…

Пропонуємо вашій увазі кілька абсурдних інструкцій, які ви, можливо, й самі зустрічали на упаковках багатьох товарів.

Більшість людей вживають снодійне для того, щоб заснути. Для решти ж, які вживають снодійні з іншою (цікаво, якою!) метою, на коробці з-під снодійного препарату з’явився напис: «Обережно! Може викликати сонливість». Було б гірше, якби не викликав…

А ось на упаковці щипців для волосся можна побачити напис, який застерігає від підкручування вій: «Не використовуйте для завивки вій - це може призвести до важких травм очей», при чому такий напис можна зустріти на продукції різних фірм. Отож виходить, що унікалів, які намагалися підкрутити вії за допомогою розпечених прасочок, є чимало. Наступний напис, який частенько можна побачити на упаковці з щипцями, куди більше інтригуючий: «Тільки для зовнішнього застосування». Цікаво, в якості чого додумуються використовувати подовгуваті щипці сучасні модниці?!

Виявляється, прасувати одяг на тілі – справа вельми небезпечна, принаймні так твердить напис на коробці з-під праски одного з відомих виробників техніки: «Не прасуйте одяг на тілі».

А ось наступний напис – справжній подарунок для блондинок-героїнь анекдотів: напис на велосипедному дзеркалі заднього виду гласить «Пам'ятайте: об'єкти в дзеркалі насправді знаходяться позаду вас».

Наступний приклад – для тих, хто явно в школі не товаришував з фізикою. Виявляється, використання дров до каміна «може призвести до пожежі».

Крім того, виробники вирішили застерегти споживачів від небезпек, повідомивши їм, що туалетною щіткою не варто чистити зуби, воду з бачка пити не можна, як і не можна кидати в унітаз великі камені – тому, що – увага! – можна пошкодити унітаз.


Інші новини розділу