Найбезглуздіші медалі та нагороди Автор: lesya · Опубліковано: 15.11.2013 17:25 · Розділ: Цікаві факти

На світі є чимало людей, які вирізняються з-поміж інших нестандартними здібностями. Хтось тренує своє тіло для неймовірних досягнень, а комусь доводиться тренувати мізки – так з’являються нові спортивні досягнення та наукові відкриття, важливі для всього людства. Є й треті – ті, кого душевні пориви штовхають на воістину героїчні вчинки. Звісно всі вони, ці незвичайні люди, заслуговують визнання, всезагальної уваги, слави та заохочення, вони є прекрасним прикладом для наслідування і тими, кому вручають почесні нагороди.

Так, різноманітні медалі за героїзм та відвагу, Книга рекордів Гіннеса, олімпійські медалі, премії та нагороди є своєрідною подякою тим, хто зробив Щось для людства в глобальному масштабі. А як же бути з рідними і близькими, які роблять все те, що й герої, тільки в набагато менших, скажімо, сімейних масштабах? Як зробити їм приємне, подарувавши щось надзвичайно оригінальне, щось таке, що б виражало повагу та схвалення, любов та підтримку? Невже вони не заслуговують на нагороду? Однозначно заслуговують. А що можете зробити ви? Щонайменше, добряче їх потішити. І все, що для цього потрібно, це купить наградную продукцию або виготовити її на замовлення. Так ви зможете вручити дорогій вам людині унікальну медаль чи нагороду, зробивши їй приємне.

Якщо ж добре розкинути мізками, то за допомогою унікальних медалей ви зможете добряче потішити своїх колег чи шефа – з нагоди якогось свята, для прикладу. В такому випадку вам доведеться увімкнути фантазію і вигадати якусь кумедну нагороду. Якщо ж з фантазією у вас не все гаразд, пропонуємо кілька найбезглуздіших нагород, які отримували люди в різні часи.

Баскетболіст і його двійник (фото з www.sports.ru)
Баскетболіст і його двійник (фото з www.sports.ru)

Спершу звернімося до історії. На початку XVII століття кожен любитель закласти за комір міг отримати нагороду. Вона так і називалася: медаль «За пияцтво». До речі, саме ця чавунна медаль вважається найважчою в світі, адже її вага складала сім кілограмів. Отримати її міг кожен, хто напідпитку потрапляв у поліцейську дільницю. Носити «нагороду» слід було на шиї протягом цілого тижня: навряд чи після такої премії рука «героя» потягнулася б за чаркою…

Чимало смішних нагород було створено і в наш час. У США, наприклад, можна отримати премію Стелли - The True Stella Awards. Присвячена вона старенькій Стеллі Лібек, яка примудрилася відсудити у McDonalds 2,9 мільйонів доларів за те, що розлила на себе гарячу каву. Сьогодні ж премію дають за найбільш абсурдні позови. А ось її лауреати:

- Крістофер Роллер вирішив подати до суду на ілюзіоністів Девіда Копперфільда і Девіда Блейна. Перед цим він оголосив себе богом, і заявив, що хлопці користуються божественною силою, нехтуючи його авторські права. Закрити очі на таке беззаконня Роллер погодився за 10% заробітку знаменитих ілюзіоністів.

- Аллен Рей Хекард подав позов на Майкла Джордана за те, що останній схожий на нього «як дві краплі води». І ця схожість, за словами позивача, дошкуляє йому на суму в 832 мільйони доларів – саме стільки зажадав Аллен від Майкла, незважаючи на те, що від зірки баскетболу його відділяє 8 років, 8 сантиметрів росту та 11 кілограмів зайвої ваги.

- Рой Л. Пірсон також отримав «почесну» нагороду: він подав до суду на хімчистку, яка зіпсувала його штани. І все б нічого, та старенькі штани Рой оцінив у 65 млн доларів, в результаті чого отримав відмову від твердошкірих та бездушних служителів закону.


Інші новини розділу