5 типових помилок при створенні власного сайту Автор: lesya · Опубліковано: 15.11.2013 16:05 · Розділ: Цікаві факти

Останнім часом все більш людей цікавляться можливістю заробити в Інтернеті. Це й не дивно, адже власний бізнес в Мережі, яка охоплює все нові площини, - справа вигідна і перспективна. Та перед тим, як приступити до пошуку способів та можливостей, варто замислитися над створенням власного сайту, адже для початку власного бізнесу в Інтернеті наявність сайту просто необхідна.

З власним сайтом ви зможете заробляти на рекламі, обмінюватися посиланнями, брати участь в партнерських програмах, вести Інтернет-торгівлю і багато-багато іншого. При цьому пам’ятайте: на відкриття та розробку сайтів не варто шкодувати грошей, незважаючи навіть на величезну спокусу, яку пропонують безкоштовні хостинги: лише грамотно та професійно підійшовши до розробки сайту, ви зможете витягти з нього максимум вигоди. Отож розробка сайтів – це та справа, яку краще довірити спеціалістам.

Фото з http://ru.wix.com/
Фото з http://ru.wix.com/

Знайти спеціалістів можна в Інтернеті. Почитайте відгуки, попитайтеся у знайомих – ми впевнені, що ви знайдете найбільш вигідний для себе варіант. Та якщо серед ваших знайомих немає людей, які б стикалися з розробкою сайтів, заходьте на http://echo.lviv.ua/ - спеціалісти допоможуть вам уникнути багатьох помилок, яких частенько припускаються користувачі при розробці свого власного ресурсу.

Розглянемо найпоширеніші помилки при розробці сайтів.

1. Невдала навігація. Часто буває так, що, потрапивши на сайт, користувач не знає, де знайти необхідну інформацію. Кнопка може бути захована чи просто не видно посилання – і все: здавалося б, дрібниця, але ви на 98% втратили відвідувача.

Тому слід пам’ятати, що навігація сайту повинна бути максимально інтуїтивною та зрозумілою пересічним користувачам. Необхідно, щоб користувач знаходив, що йому потрібно, з мінімальною кількістю натискань на кнопку миші. Постарайтеся зробити кожну сторінку якомога доступнішою для користувача.

2. Розгардіяш на головній сторінці. Запам’ятайте: головна сторінка – це те, на що відвідувач звертає увагу в першу чергу. Тому не варто наповнювати її надлишком інформації. Краще за все опублікувати най ній щось таке, що могло б зацікавити користувачів, змусити їх заглибитися в пошук інформації далі.

Тому на головну сторінку не пишіть великі тексти, а якщо публікуєте фотографії, то перетворіть їх на слайди, з можливістю розглянути кожен знімок окремо.

3. Ще однією помилкою є відсутність заклику до дії. Суть заклику, вираженого візуальним елементом у вигляді посилання чи кнопки, залежить від призначення сайту: ви можете закликати купити товар, зареєструватися на сайті, підписатися на розсилку тощо.

4. Стежте за тим, щоб контент на сайті постійно оновлювався. Ви повинні довести користувачам. що ваш сайт – діючий, що ви готові до бізнесу і т.д. Інакше у них складеться враження, що ви давно закинули цю справу, а отже, на цій сторінці і робити нічого.

Крім того, частота оновлення інформації безпосередньо впливає на видачу в пошуковій системі. Отож чим свіжіший контент, тим частіше сайт індексується пошуковиками.

5. Не поспішайте публікувати. Створивши сайт за допомогою спеціальних конструкторів, попросіть друзів перевірити його на справність посилань, відсутність помилок тощо.


Інші новини розділу