Як самому заправити картридж Автор: lesya · Опубліковано: 15.11.2013 15:13 · Розділ: Техніка

Якщо ви коли-небудь працювали з принтером (а сьогодні тяжко знайти людину, яка б ніколи не користувалася цим обладнанням), то напевне знаєте, скільки проблем виникає, коли в картриджах закінчується чорнило чи тонер, і принтер перестає друкувати. Шляхів вирішення цієї проблеми існує кілька, проте всі вони передбачають додаткові витрати. І витрати немалі.

Найперший і найлегший шлях – купити нові картриджі. Щоправда, цей спосіб і найбільш затратний – часто вартість картриджів дорівнює половині вартості самого принтера. А якщо ви ще й друкуєте часто, так недовго й розоритися. Тому більшість користувачів шукають альтернативні варіанти.

Одним з таких варіантів є можливість скористатися послугами фірм, які займаються заправкою картриджів. Так ви заощадите чимало коштів, збережете свої нерви та зекономите час. Фірми, що займаються відновленням та заправкою картриджів, в більшості випадків пропонують виїзд на дім, а це означає, що вам не доведеться перевозити доволі громіздке обладнання. Якщо ж такої послуги немає, то краще за все обирати компанію, розташовану в вашому районі: заправка картриджей Подол, якщо ви мешкаєте чи працюєте на Подолі, дозволить вам зекономити солідну суму, ніж якби ви везли обладнання, для прикладу, на Солом’янку чи Троєщину.

Однак і послуги таких компаній коштують грошей. Тому можете спробувати заправити картридж самостійно.

Звісно, якщо ви ніколи цього не робили, існує високий ризик пошкодити картридж. Крім того, у вас можуть виникнути проблеми з програмним забезпеченням. Та все ж рано чи пізно вам доведеться починати, тим більше, якщо ви користуєтеся принтером багато і часто.

Сьогодні поговоримо про лазерні принтери, адже якщо вам не потрібно друкувати фотографії, лазерне обладнання набагато вигідніше та дешевше.

З чого почати? Найперше, вам необхідно купити тонер. Тут доведеться бути обережним: універсального тонера не існує, тому вам доведеться вибирати тонер спеціально під марку вашого принтера.

Пам’ятайте про те, що тонер – субстанція небезпечна та шкідлива, і потрібно стежити за тим, щоб він не потрапив на шкіру, в дихальні шляхи чи очі. Тонер є небезпечним канцерогеном, тому краще вжити належних заходів безпеки: одягти респіратор, спеціальні захисні окуляри та гумові рукавички. Подбайте про те, щоб приміщення добре провітрювалося.

Картридж заправляють кількома способами. Якщо фірма-виробник картриджів офіційно дозволяє заправку, то на картриджі ви знайдете спеціальну пробку, відгвинтивши яку ви зможете просто засипати тонер всередину. Якщо ж заправка картриджа компанією не передбачена, вам доведеться розбирати картридж. В принципі, картридж можна і просвердлити, проте довго він вам уже навряд чи послужить.

Картриджі різних фірм розбираються по-різному, тому вам доведеться підшукати інструкцію спеціально для вашої моделі. Не хвилюйтеся, таких інструкцій в Інтернеті опубліковано чимало.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.