Samsung готується до випуску гігантського планшета Автор: lesya · Опубліковано: 15.11.2013 12:09 · Розділ: Нові технології

Фото з сайту hitech.vesti.ru
Фото з сайту hitech.vesti.ru

Вже в наступному році компанія Samsung планує представити своє нове дітище –13,3- дюймовий планшет-гігант, який, як твердять експерти, стане затребуваним робочим інструментом. Донедавна в Інтернеті снували чутки про вихід 12-дюймового планшета, тепер же з’явилася інформація, що другий за масштабами виробник планшетів готується анонсувати планшетний комп’ютер нестандартної величини.

Планшет повинен вийти вже в наступному році, проте поки що невідомо, які характеристики отримає гаджет. Проте про аксесуари та доповнення ви можете подбати заздалегідь, придбавши кабель для планшета самсунг за вигідними цінами вже зараз.

У даному контексті зазначимо, що ідея Samsung випустити лінійку великих планшетів не є новаторською. Трохи раніше з’явилася інформація, що головний конкурент Інтернет-гіганта в даній сфері - Apple – в 2014 році випустить 12,9-дюймовий iPad.

Експерти зауважують, що, скоріше за все, компанія Samsung прагне відвоювати втрачені позиції в галузі IT- моди, знову ставши її законодавцем, а ось Apple понад усе намагається обігнати своїх конкурентів.

Вихід великого планшета, незалежно від того, хто переможе, боляче вдарить по індустрії персональних комп’ютерів, адже гігантський планшет зможе замінити ноутбуки та ПК для величезної кількості користувачів. Тому якщо і Samsung, і Apple випустять на ринок великі планшети, іншим компаніям нічого не залишиться, як піти за ними слідом.

Проте навряд чи обом компаніям слід експериментувати з величиною планшетів. За словами Бена Баджаріна, директора напрямку споживчих пристроїв консалтингової компанії Creative Strategies, для Apple немає сенсу налагоджувати випуск великих планшетів. Натомість компанія Samsung, яка набагато частіше експериментує зі своєю продукцією, виглядатиме в даному плані куди привабливіше та… природніше.

Бенджарін також підкреслив, що планшети відібрали ласий шматок прибутку у виробників ПК. Згідно з дослідженням, цьогорічні продажі персональних комп’ютерів впали на 9,7 %. І це при тому, що в планшетів поки що є великий мінус – занадто малий екран, щоб використовувати його для роботи. Та якщо з’являться великі планшети, на яких набагато зручніше набирати великі тексти, складати фінансові звіти, редагувати зображення тощо, ситуація в сегменті персональних комп’ютерів стане ще критичнішою.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.