Найкумедніші пам'ятники Сочі Автор: lesya · Опубліковано: 12.11.2013 16:21 · Розділ: Розваги

Сочі… Один з найпопулярніших курортів чорноморського побережжя в Росії, який щороку відвідують тисячі туристів. Традиційно Сочі асоціюється з морем – більшість туристів приїжджають сюди, щоб поніжитися на красивих пляжах, позасмагати під спекотним сонцем, скуштувати фруктів, яких тут вдосталь та які під сочинським сонцем набувають особливого медового аромату, тощо. Проте крім моря в Сочі є чимало пам’яток, які заслуговують уваги та того, щоб про них було написано кілька слів, раз уже мова зайшла про це місто. Розглянемо найкумедніші з них.

Напевне, вам доводилося неодноразово чути досить популярну російську жартівливу примовку «Кто, кто – конь в пальто». Так ось: у Сочі вона знайшла собі ілюстрацію – тут є пам’ятник коню, одягненому – у що б ви подумали? – вірно, в те самісіньке пальто. Більше того, металевий кінь розвалився на лавці, закинувши ногу на ногу, а в правому копиті він тримає чашу з вином. Справжній кінь-аристократ, і це навіть попри те, що виготовлений він зовсім не з благородних металів, а зі звичайнісінького металобрухту.

Кінь в пальті
Кінь в пальті

Не менш кумедний пам’ятник розташувався неподалік фотостудії «Жирафа»: прямо на лавочці при вході у Фотостудію сидить та сама яскрава жирафа, і, тримаючи фотоапарат, закликає перехожих присісти на хвильку біля неї і зробити на пам’ять веселу фотографію.

В Сочі є ще один пам’ятник фотографу. Щоправда, він не такий веселий, як жирафа, та фотоапарат у нього теж є. Фотограф Гога сидить на лавочці, на його колінах розлігся невеликий крокодильчик, а на плече присіла пташка – словом, весь арсенал, який так часто можна побачити у місцевих фотографів. Сумно схиливши голову набік, Гога дивиться кудись вдалечінь – очевидно, вишукує туристів, охочих з ним сфотографуватися. При чому зовсім безкоштовно.

Є в Сочі й куди серйозніші пам’ятники, які на перший погляд можуть видатися кумедними. Приміром, тут ви можете побачити пам’ятник рибі гамбузії, яка свого часу врятувала місто від нашестя малярійних комарів. Так, гамбузія пожирала личинки комарів, які ставали причиною спалахів малярії.

На початку минулого століття мешканці Сочі масово гинули від малярії. Та лікар Сергій Соколов знайшов вирішення цієї проблеми: він завіз з Північної Америки гамбузію, і в 1956 році в місті не було зафіксовано жодного випадку захворювання малярією. А тепер на пам’ять про те, що зробила ця невелика рибина, в місті на п’єдесталі красується незвичний пам’ятник.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.