Який транспорт вибрати для вантажоперевезень Автор: lesya · Опубліковано: 11.11.2013 13:06 · Розділ: Авто-мото

Проблема вантажоперевезень цікавить людство з давніх-давен. Ще в древні часи каравани, які рухалися по Великому шовковому шляху, шукали собі попутників. Товари найрізноманітнішої масті цікавили купців. Адже лише ретельно дізнавшись, що, як і куди доставляти, купці могли ризикнути і на зворотному шляху прихопити інший товар, щоб згодом наповнити свої гаманці дзвінкими золотими монетами.

У портових містечках інформація про вантажі ретельно записувалася і зберігалася: у такий спосіб кожен міг дізнатися, який вантаж найближчим часом прибуде в порт та до кого можна було б приєднатися зі своїм товаром.

А в часи освоєння Дикого Заходу в Америці створювалися навіть справжні вантажні двори. Вони ставали не лише осередком інформації, вони покликані були захищати вантаж в дорозі. Так, на плечі тогочасних вантажоперевізників лягала серйозна задача: не лише перевезти товар на певну відстань, при цьому без будь-якого зв’язку між пунктами доставки, але й вберегти його від нападу ворогів, ласих на поживу.

Сьогодні ж перевезенням вантажів займаються транспортні компанії, в розпорядженні яких є різні види транспорту.

Грузоперевозки в Москве и области здійснюються різними видами транспорту. Так, ви можете доставити вантаж залізницею, скористатися послугами судноплавства або ж доставити вантаж на літаку. Проте найбільшою популярністю користується автомобільний транспорт. Він доволі швидкісний і маневрений, та й коштує порівняно недорого.

Морський транспорт для вантажоперевезень привабливий своєю невисокою вартістю, проте він надзвичайно повільний. Крім того, якщо Москві з наявністю річок пощастило, то далеко не у всіх містах є водні транспортні шляхи.

Що стосується залізничного транспорту, то єдиним його недоліком можна назвати хіба що відсутність залізничних вузлів в окремих населених пунктах області. До того ж, у випадку з залізницею вам доведеться відтранспортувати вантаж до поїзда, а це додаткові витрати на оплату праці вантажників тощо.

Натомість автомобільний транспорт дозволить суттєво заощадити. Ви зможете навантажити автомобіль прямо на складі чи десь іще, і він довезе вантаж прямо до місця призначення, без зупинок та зайвих клопотів. Щоправда, якщо ви перевозите вантаж, який швидко псується, і в першу чергу вас цікавлять терміни доставки вантажу, краще скористатися авіаперевезенням: цей вид транспортування вантажів обходиться найдорожче, та водночас він вражає блискавичністю та короткими термінами доставки.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.