Екстремальний стріт-арт від Едгара Мюллера Автор: Lesly · Опубліковано: 23.07.2009 13:19 · Розділ: Культура

Існує чимало вражаючих напрямків в стріт-арті, проте, 3-вимірні роботи Едгара Мюллера, що перетворюють звичайні вулиці на драматичні пейзажі, переводять це мистецтво на новий рівень.

Серед найбільш ефектних робіт Мюллера називають 'The Crevasse' (розкол в льодовику), що була створена в Ірландії на Фестивалі світових культур. Тривимірне зображення, що зображало великий розлом в льодовику з "Льодовикового періоду" виглядало настільки реалістично, що люди боялися впасти в нього. Однак, коли вони зрозуміли, що це – просто малюнок на асфальті, то почали розважатися, вдаючи, ніби падають туди.

Фото взяте з сайту steven.macintyre.name
Фото взяте з сайту steven.macintyre.name

Його малюнок на одній з канадських вулиць під час провінційного фестивалю мистецтв в Канаді (Prairie Art Festival), спровокував подібну реакцію, коли автомобілі намагалися обігнути великий "водоспад".

Фото взяте з сайту isiria.wordpress.com
Фото взяте з сайту isiria.wordpress.com

А нещодавно, митець відзначився в Лондоні. Натхненний відвідинами китайських печер, він створив реалістичну подобу однієї з них на площі 100 кв. м.

Фото взяте з сайту mirror.co.uk
Фото взяте з сайту mirror.co.uk

Загалом, на це творіння, Мюллер та його команда затратили сім днів, працюючи по 15 годин щоденно. Художник вважає копію китайської печери своєю найкращою роботою.

Джерело: dogonews.com

Процес малювання 3-D вуличних картин дивіться в блогах


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?