Основні переваги електронних книг Автор: lesya · Опубліковано: 10.11.2013 13:28 · Розділ: Цікаві факти

На сьогоднішній день електронні книги користуються чималою популярністю. Деякі експерти навіть переконують, що зовсім скоро вони повністю замінять традиційні паперові видання. Чому? Та тому, що в електронних книг є чимало переваг у порівнянні з паперовими літературними виданнями.

По-перше, вони зовсім не займають місця і є невагомими. Отож якщо у вас невелика квартира, і ви не маєте можливості перетворити одну кімнату на бібліотеку, електронні книги – саме те, що вам потрібно. При цьому електронна бібліотека завжди буде у вас під рукою, отож вирушаючи в подорож, достатньо взяти з собою невеликий і компактний девайс для читання цифрової літератури, який легко поміститься у вашій сумочці.

По-друге, електронну книгу важко загубити. Напевне, всім нам знайома ситуація, коли ми позичаємо улюблю книгу друзям чи знайомим, і через деякий час за нею і слід простиг. З цифровою літературою такого не буде. Придбавши книгу на Alibet.Net, ви матимете до неї доступ в будь-який час, коли вам тільки заманеться.

Електронні книги надзвичайно зручні у використанні. Так, ви зможете читати у темряві, регулювати розмір шрифту, в будь-який момент поставити закладку, виділити якусь цитату тощо. З паперовою книгою все набагато складніше: ні можливості регулювання шрифту, ні зручного освітлення, та й закладку потрібно тримати під рукою…

Завдяки широкому набору настройок ви зможете підлаштовувати книгу під власні потреби. У вас є можливість читати книгу в метро чи під час робочої перерви, коли ви когось очікуєте чи перед сном, при цьому неяскраве підсвічування не заважатиме оточуючим, якщо вам раптом заманеться почитати вночі.

Ще однією перевагою цифрових видань є очевидна економія. Навіть якщо взяти до уваги порівняно високу вартість пристрою для читання електронних книг, все одно вони вам обійдуться дешевше, ніж паперові видання.

Часто буває так, що всі книги, які є у вашій домашній бібліотеці, ви вже прочитали, а ось часу, щоб заїхати у книжковий магазин та придбати нове видання, не вистачає. Якщо ж ви маєте намір придбати електронне видання, вистачить натиснути кілька кнопок, і ваша бібліотека поповниться черговим бестселером.

Ну й, нарешті, останній, досить-таки переконливий факт, особливо для свідомих людей, яким не байдужа доля нашої планети: електронні книги дозволяють вирішити цілу низку екологічних проблем. Вони вберігають ліси від вирубування, адже на створення однієї книги йде близько п’яти кілограмів дерева. Згідно зі статистикою, щороку у світі вирубується 125 мільйонів дерев.


Інші новини розділу