DockBar - лондонський паб з морського контейнера Автор: lesya · Опубліковано: 08.11.2013 20:06 · Розділ: Цікаві факти

DockBar (фото з сайту www.ecobyt.ru)
DockBar (фото з сайту www.ecobyt.ru)

В розвинених країнах світу, де всерйоз стурбовані питаннями екології та утилізації використаних речей, старі списані контейнери використовуються повторно – з них будують будинки, готелі, та навіть мости. У Великобританії, для прикладу, переобладнанням морських контейнерів займається компанія WhiteCrate. Дизайнерам компанії вдалося перетворити нікому непотрібний морський контейнер у класичний паб.

На сьогоднішній день у Лондоні функціонує кілька таких пабів, а наш герой отримав назву DockBar. Він являє собою два з’єднані докупи 40-футові контейнери, які в широкому розмаїтті представлені на сайті http://containers-spb.ru/. Тут є камін і барна стійка, а також зручні столики та крісла для відвідувачів. Незважаючи на порівняно невеликі розміри, цей затишний паб може вмістити до 80 відвідувачів.

Лондонський паб – не єдиний у своєму роді. Ще далі у своїх фантазіях пішли творці пересувного готелю Sleeping Around. У пересувному готелі є невеликий ресторан, ванна та навіть сауна. На даний час готель розташовується на набережній міста Антверпен, проте як тільки з’являться охочі заплатити, він в будь-який час може відправитися в протилежну точку світу.

Всередині готель виглядає як і годиться комфортному готелю: зручні номери, оригінальний ресторан та фінська сауна, в якій навіть можна замовити послуги масажу.

Сам готель складається з шести контейнерів, довжина кожного з яких складає шість метрів. Чотири контейнери переобладнані під комфортабельні люксові номери, а ось решта два являють собою ресторан, кімнату відпочинку та сауну.

Та що найцікавіше: такий готель можна взяти з собою на гірськолижний курорт, до озера, в ліс чи навіть на… острови.

Творці оригінального готелю на колесах є запеклими прихильниками екологічних технологій. При обладнанні морських контейнерів використовувалися виключно екологічні технології. Контейнери були виготовлені в Китаї, і перевізникам невигідно повертати їх на батьківщину. Отож таких контейнерів в місті зібралося чимало.

За ніч проживання в цьому унікальному готелі доведеться заплатити 149 євро в будні дні, тоді як на вихідні ціна традиційно зростає – до 199 євро за добу.

Однією з основних переваг готелю, окрім його нетрадиційності, є можливість з комфортом відпочити навіть у найбільш екзотичних куточках нашої планети.


Інші новини розділу