Смішні курйози на співбесідах Автор: lesya · Опубліковано: 08.11.2013 15:10 · Розділ: Освіта

Закінчивши університет, всі ми вирушаємо на пошуки роботи. Звісно, більшості з нас хотілося б одразу знайти високооплачувану роботу за спеціальністю, та далеко не завжди у нас це виходить. І ось коли ми вперше приходимо на співбесіду, хвилюючись, відповідаємо на безглузді запитання, - саме в цей час ми дуже близькі до того, щоб бовкнути якусь нісенітницю. Часом вона може зіграти нам на руку, а часом розбити наші плани нанівець. Та головне – не впадати у відчай, і навіть якщо ви зрозуміли, що сказали щось не те, викручуйтесь з ситуації, як можете. І пам’ятайте: добре підвішений язик не одному допоміг вийти сухим з води. Як ось героям нашої статті, для прикладу.

1. Якщо від людей незвичних професій, таких як, приміром, нюхальник яєць, туалетний гід чи стояч у чергах, ми очікуємо чогось вкрай оригінального на співбесідах (детальніше прочитати про найбільш дивовижні професії світу та інші цікаві новости образования можна на сайті http://studlife.kz), то навряд чи чогось незвичного доводиться чекати від менеджера постачання: професія як професія, сьогодні досить затребувана і популярна.

Та одному з кандидатів на цю вакансію вдалося вразити менеджерів з підбору персоналу. Після того, як хлопцеві запропонували скинути з себе верхній одяг та пройти в кімнату переговорів, той здивовано запитав: «Вибачте, а для чого мене сюди запросили? Я не пам'ятаю, просто мене вчора розбудили і сказали, що чекають сьогодні за цією адресою...». На обличчі менеджера відбилося щире здивування, проте вона терпляче пояснила кандидатові суть і мету зустрічі. Почувши відповідь, кандидат був спантеличений, сказавши лише: «А... тепер зрозуміло, я просто... ще... вокалом займаюся...».

2. Ще одна курйозна ситуація сталася в житті поважного літнього чолов'яги, шанованого в певних колах доктора. Одного разу йому довелося заповняти анкету на посаду лікаря-координатора. Прочитавши у ній незнайоме слово E–mail, лікар не розгубився, а написав у відповідній графі «Чоловічий».

3. Часом зайве хвилювання може стати причиною відмови на співбесіді. Проте бажання виглядати максимально невимушено іноді віддає нахабством, а його вже при влаштовуванні на роботу аж ніяк не потрібно.

Одним з найбільш каверзних запитань при влаштовуванні на роботу є питання заробітної плати. З одного боку, неохота прогадати й попросити занадто малу заробітну плату. З іншого ж, як би так вгадати й не назвати таку суму, яку роботодавець не готовий заплатити. Та одна кмітлива і трішки нахабна дівчина знайшла вихід з цієї ситуації. Вона прийшла влаштовуватися на посаду секретаря першого керівника однієї компанії, і ось що вона відповідала на запитання рекрутера.

Рекрутер: - Які Ваші очікування по заробітній платі?

Кандидат: - А Ви знаєте, скільки коштують пристойні джинси?

Рекрутер: - Боюся, що ні...

Кандидат: - 700 гривень! А скільки коштує корекція манікюру (а я його роблю щотижня)? 150! І, звичайно, я вже не студентка, тому намагаюся стежити за собою, відвідувати косметолога і регулярно роблю масаж, що теж коштує грошей. Мені 21, і я хочу жити так, щоб не рахувати копійки від зарплати до зарплати.

Рекрутер (розгублено): - Я Вас зрозуміла. А що Ви можете запропонувати нашій компанії як професіонал?

Кандидат: - Я вмію спілкуватися з людьми, і ще я знаю, що секретар - це обличчя компанії, і я думаю, що у Вас навряд чи є претензії до мого зовнішнього вигляду.

...Пауза. Рекрутер підбирає слова...

Кандидат: - І взагалі, мені б хотілося зустрітися з директором, ну... з тим, у кого я буду працювати, я думаю, що він повинен сам вибирати.

Ось так ось…


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.