Собаки, які потрапили до Книги рекордів Гіннеса Автор: lesya · Опубліковано: 07.11.2013 18:47 · Розділ: Цікаві факти

Собаки давно стали нашими близькими друзями. Вони – тварини надзвичайно віддані і розумні, а досягнення окремих собачих особин по-справжньому вражають.

Як і люди, трапляються собаки особливо талановиті. Зрозуміло, що тут не обійтися без дрессировки собак, адже будь-які здібності необхідно розвивати. Втім, навіть якщо зважити на тренування, рекорди, встановлені окремими собаками, по-справжньому вражають, часом дивують, а іноді й зовсім здатні розсмішити.

Поговоримо про собак, які потрапили до знаменитої Книги рекордів Гіннеса. Рекордсменкою зі стрибків у висоту, а також з лазіння по гладкій дерев'яній стіні, стала півторарічна Стег родом з Великобританії. Собака належить сім'ї Метьюз, і в 1993 році вона підкорила висоту в 3,72 метра.

Рекордсменкою з вільних стрибків у висоту стала Олів Ойл, яка три роки по тому стрибнула на висоту в півтора метра на виставці собак у США. А найдовший стрибок у довжину здійснив хорт Бенг, подолавши відстань в 9.14 метра та перестрибнувши заодно паркан заввишки 1.4 метри. Сталося це в 1849 році.

А ось рекордсменкою за кількістю різноманітних дипломів та нагород стала німецька вівчарка Містик Алтана із США – за свою кар’єру вона заробила 275 нагород.

Наступна собака-рекордсмен - лабрадор-ретривер Сінді-Кліо – здобула нагороду за найбільш тривалий термін активної служби в якості собаки-поводиря – вона прослужила Арону Барну з Тель-Авіва 14 років і 8 місяців.

В 1996 році в Манчестері, штат Коннектикут, відбувся парад дворняжок. Всього в заході взяло участь 1086 собак, які подолали відстань в більш ніж 5 кілометрів.

У 1925 році справжній детективний рекорд встановив доберман-пінчер Зауер: переслідуючи викрадача худоби у Південній Африці, він подолав шлях у 160 кілометрів, керуючись виключно своїм нюхом.

Рекордсменом та першокласним спеціалістом з пошуку наркотиків вважається лабрадор-ретрівер Снег, працівник митної служби США, якого дресирував Джеф Вейцман: всього собака допомогла виявити 118 партій наркотиків, загальна вартість яких складає 810 мільйонів фунтів стерлінга.

Дивовижна слава ходить про французького хорта на прізвисько Сент- Гінефорт. Подейкують, ніби ця собака була святою. На її могилі нібито відбувалися чудесні зцілення, а загинула героїчна собака в ХІІІ столітті, рятуючи хлопчика від нападу змії. Проте церква собаку так і не канонізувала.


Інші новини розділу