Україна потрапила до рейтингу найпопулярніших серед туристів країн Автор: lesya · Опубліковано: 07.11.2013 16:56 · Розділ: Цікаві факти

Тим, хто полюбляє зітхати, скаржачись на те, що в нас на Україні, мовляв, все найгірше, поспішаємо повідомити: згідно з рейтингом ООН, Україна знаходиться на дванадцятому місці списку країн, популярних серед іноземних туристів. Так, за даними Всесвітньої організації ООН з питань туризму, подорожуючі все частіше для відпочинку обирають саме Україну.

Рейтинг складався в серпні цього року на основі минулорічних даних. Згідно з ними, в минулому році Україну відвідали 23 мільйони гостей, тоді як в минулому році цей показник становив двадцять один мільйон.

Серед десяти країн, найпопулярніших в середовищі туристів, опинилися Франція, Туреччина, США, Китай, Німеччина, Іспанія, Малайзія, Великобританія та Росія. Найпопулярнішою країною стала Франція – щороку її відвідує більше 83 мільйонів туристів.

Крім того, спеціалістами було підраховано, що в середньому один турист залишає у Франції 650 доларів, у Росії - 436 доларів, а в Україні вдвічі менше - 208 доларів з однієї особи.

Отож якщо ви любите подорожувати, не поспішайте перетинати кордон: в нашій країні чимало цікавих та воістину унікальних місць. Та й знадобиться вам зовсім небагато: трохи речей, сумка на колесиках, квиток на поїзд чи автобус, трохи грошей на готель або ж добрі знайомі в інших містах – економно та, повірте, дуже й дуже цікаво.

Базальтові стовпи в Костополі (фото з http://tour.shturman.kiev.ua/)
Базальтові стовпи в Костополі (фото з http://tour.shturman.kiev.ua/)

А ось іще одна позитивна тенденція для тих, хто полюбляє поплакатися: за підсумками минулого року в Україні суттєво знизилися кількість курців. І якщо донедавна ми перебували на небезпечному четвертому місці рейтингу, то в 2012 році Україна закріпила свої позиції на 29 місці.

І не подумайте, що в інших країнах почали більше палити, автоматично відсунувши наших співвітчизників з лідерських позицій рейтингу. Просто українці, за твердженням експертів, все більше відмовляються від паління. Інформація про тенденцію зниження курців отримала підтвердження як з боку органів влади, так і від низки недержавних об'єднань.

Так, для прикладу, в 2005 році в Україні курили 65 % чоловіків і майже 20 % жінок. В минулому році цей показник знизився до 49 % чоловіків та 9 % жінок відповідно.

Цьому, за твердженням експертів, посприяла заборона реклами цигарок, підвищення цін на тютюнові вироби та заборона паління в громадських місцях.


Інші новини розділу