8 найпоширеніших помилок при використанні Photoshop Автор: lesya · Опубліковано: 07.11.2013 13:07 · Розділ: Нові технології

Використання Photoshop відкрило широкі можливості для фотографів. Використовуючи спеціальні інструменти, фотографи, дизайнери та просто користувачі Інтернету намагаються всіляко удосконалити знімки. Стосується це в першу чергу портретів, адже всі нам хочеться виглядати бездоганно, а з Photoshop це стало можливим. Щоправда, багато спеціалістів, що займаються ретушшю фотографій, в погоні за красою полюбляють переборщити, в результаті чого оброблені фотографії виглядають ненатуральними та часом навіть смішними. Тому нижче ми розглянемо кілька найпоширеніших помилок при використанні Photoshop для обробки портретів.

1. Пластмасова шкіра. Звісно, кожному з нас хотілося б, щоб наша шкіра виглядала ідеальною. Тому прищики й веснянки, плями й інші недоліки намагаються прибрати. Проте в прагненні зробити шкіру ідеально рівною і гладенькою, неважко переборщити: не варто забувати, що структура шкіри передбачає наявність пор, тому їх не потрібно прибирати повністю. Інакше можна отримати штучно-лялькове обличчя, позбавлене привабливості та натуральної краси.

Фото з http://gitanegroup.com/lessons/PS2.aspx
Фото з http://gitanegroup.com/lessons/PS2.aspx

Щоб правильно обробити шкіру, зберігши її текстуру, можна використовувати інструменти Spot Healing Brush Tool або Healing Brush Tool. Для обробки шкіри підійдуть Patch Tool, Clone Tool, Gaussian Blur тощо. Заощадити час вам допоможуть экшены для Фотошоп.

2. Ще однією досить поширеною помилкою при обробці фотографій є надто яскраві та насичені кольором очі.

3. Намагаючись додати зубам білизни, деякі користувачі перегинають палку: натуральні зуби просто не можуть бути білосніжними. Тому за допомогою спеціальних інструментів в діалоговому вікні Hue / Saturation вибираєте Yellow Channel і забираєте жовтизну. Яскравість додавайте обережно, та й то вона потрібна не в усіх випадках.

4. Мішки під очима навряд чи назвеш привабливими. Та, як не дивно, повністю прибирати їх з фотографії не варто, адже так втрачається природня форма ока, і в результаті ми отримуємо той же ефект пластмасового обличчя.

Фото з http://gitanegroup.com/lessons/PS2.aspx
Фото з http://gitanegroup.com/lessons/PS2.aspx

5. Звертайте увагу й на те, щоб не пересвітити очі. В деяких випадках просто необхідно прибрати зайву жовтизну білків чи усунути почервоніння очей. Та не варто робити білки занадто білими, краще скористайтеся знебарвленням, додавши трішки яскравості.

6. Не «заливайте» всі ознаки зморшок. Заберіть дрібні зморшки, трохи підтягніть шкіру, а глибокі зморшки просто трохи освітліть – не варто забирати їх повністю.

http://gitanegroup.com/lessons/PS2.aspx
http://gitanegroup.com/lessons/PS2.aspx

7. Залиште емоції. На обличчі людини, яка посміхається, неодмінно з’являються складки та зморшки. Не варто їх усувати – щира усмішка набагато привабливіша, аніж натягнуте ідеально рівне обличчя.

8. Не робіть шкіру занадто засмаглою. Адже коричнево-оранжево-червона шкіра навряд чи заслуговує на звання привабливої.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.