Практична користь алкотестерів Автор: kseniya_www · Опубліковано: 07.11.2013 09:46 · Розділ: Техніка

Практично кожен водій навіть з невеликим стажем може розповісти чимало веселих і повчальних історій про спілкування з інспекторами ДАІ. Нерідко такі зустрічі справді набувають курйозного характеру, а деколи закінчуються для автомобіліста досить плачевно.


Причина такого стану речей найчастіше досить банальна. Багато людей люблять веселі компанії і при нагоді можуть дозволити собі перехилити з друзями чарку, але далеко не кожен уміє чітко контролювати цей процес. Якщо така характеристика стосується автолюбителя чи професійного водія, тоді зустріч з працівниками ДАІ навіть наступного ранку може стати для нього неочікуваним і не дуже приємним сюрпризом. Не меншу загрозу деколи становить і дружина, котра напередодні витягнула з вас обіцянку не брати в рот ні краплини спиртного, а своєю прискіпливістю й підозрілістю може перевершити будь-якого інспектора.

Найкращим помічником у такій відповідальній справі стане персональний алкотестер, адже існує влучна і правильна приказка, що попереджений – значить озброєний. Надія на удачу або нетривалу дію алкоголю спрацьовує далеко не завжди – і тоді прохання «дихнути» може стати фатальним. Ще одним плюсом такого пристрою є можливість проконтролювати покази тестера, який застосовується інспектором для перевірки, і попередити ймовірні зловживання. Електрохімічний аналіз видихнутого повітря виконується за лічені секунди, сам пристрій не потребує особливого догляду і працює від заряду батарейок.

Сфера використання алкотестерів досить різноманітна, в залежності від цього дещо різниться і їхня функціональна характеристика та пов’язана з нею ціна. Співробітники ДАІ виявляють наявність алкоголю в організмі водіїв за допомогою професійних пристроїв, які розраховані на велику кількість та частоту перевірок. Спеціальне обладнання, як, скажімо, алкотестер Алкотест 203, використовують і медпрацівники, перевіряючи робочий персонал автобаз на підприємствах перед виходом їх на маршрут.
Простіший і дешевший персональний алкотестер допоможе кожному бажаючому здійснити самоконтроль рівня алкоголю в крові після вживання спирних напоїв. До речі, дехто з автомобілістів може й не знати, що навіть споживання в значній кількості практично безалкогольних напоїв (наприклад, квасу) може обернутися визначенням присутності невеликої дози алкоголю.

Найкращий спосіб не допустити псування власних нервів і репутації під час зустрічі з автоінспекторами чи планового робочого тестконтролю – заздалегідь самостійно перевірити процентний рівень алкоголю в крові, визначити допустимість свого перебування за кермом та зробити відповідні висновки на майбутнє.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.