Справжній будинок з примарами Автор: kseniya_www · Опубліковано: 05.11.2013 18:58 · Розділ: Цікаві факти

Читаючи цю історію, волосся у самого встає дибом. Традиційний будинок з примарами, яким гордяться всі британці, в черговий раз дістав своє матеріальне втілення, - повідомляє Daily Mail.

Зовнішньо – це звичайний будинок, котрий просто не може бути ворожим для його мешканців. Саме головне, що 51-однорічна Керолайн Хамфріс живе тут все своє життя і їй постійно докучають примари. Тут уже жодна банковская гарантия не допоможе, а вона, тим не менше, вже змирилася зі своїми непроханими сусідами.

Як вона згадує, її батько в першу же ніч після переїзду був розбуджений примарою. Хоч він відразу же оглянув будинок, жодного результату це не дало. Під будинком він знайшов давнє поховання, а позаяк будинок має кількасотлітню історію (він з дванадцятого віку), то неважко було припустити, що на цьому місці перебувало старовинне капище. Можна здогадуватися, що тут здійснювали і людські жертвоприношення язичницьким богам.

Як каже Керолайн, далі вони жодних розкопок не проводили. Проте, протягом п’яти десятиліть свого проживання, вона досхочу надивилися на вибрики примар. То несамовито репетувала дитина, літали меблі, з’являлися обриси дітей, розгойдувалися балки, а одного разу вона прокинулася від того, що над її головою завис комод. Їм вдалося навіть зазняти кілька відеороликів, проте якийсь чоловічий голос раптом все обірвав, крикнувши : «Забирайтеся звідси». Про те, щоб продати навіть такий старовинний маєток і не йде мови, хоч він і з примарами – надто вже в нього погана репутація.

Бачать примар не лише газди, але й гості дивного будинку. Єдине, що хоч трошки рятує його мешканців – це іграшки, які господарі інколи залишають в кімнаті.

Але завжди знайдуться пошановувачі екстріму, котрі вважають для себе за честь переночувати в такому будинку. Підприємлива Керолайн і здає їм кімнати – за 48 доларів за ніч. Але навіть самі найзавзятіші, яким, ніби, і море по коліно, вистрибували через вікна і втікали, куди подалі.

Як філософськи відзначає власниця будинку, найбільш ласі до жахіть різного роду - письменники. Але в гонитві за новими враженнями, і вони не витримують того, що на них чекає уночі. Як згадує Керолайн, її батько так і не облаштувався в будинку і не звик до нього, а все життя ходив його коридорами не інакше, як з Біблією в руках.

Тепер вона є його єдиною постійною мешканкою, якщо не зважати на спраглих адреналіну письменників і шукачів пригод, котрим, для повноти вражень, не вистачає хіба що паранормальності.


Інші новини розділу