Скарби у сейфі чекають на свого власника Автор: kseniya_www · Опубліковано: 05.11.2013 18:55 · Розділ: Суспільство

Металолом буває набагато ціннішим, ніж важить сам метал. У цьому зміг переконатися один чоловік із Хьюстона. Недавно померлий чоловік чи заповідав йому свій сейф, чи просто сім’я померлого вирішила позбутися непотребу?

Чомусь новий власник не потягнув «подарунок» відразу до збирачів металу, а обачливо відніс його до майстерні. Після кількох тижнів на відкриття ящика, фахівцям таки вдалося його відкрити. Яке ж було їхнє здивування, коли вони знайшли там цілий скарб – багато золотих монет. Тут і Мавроді ховається зі своїм «МММ 2012».

На разі, всі грають у мовчанку. Адвокат сім’ї померлого стверджує, що проблем нема, а згідно з умовою, попередньо узгодженою з новим власником сейфу, він і так мав повернути все цінне, що знайде всередині нього. Судячи з усього, він, зі свого боку, домовленості дотримався. Те, що в майстерні потратили аж цілих декілька тижнів, щоб відкрити сейф, жодним чином не коментується. Мабуть, сторони цілком довіряли один одному, позаяк жодних претензій не надійшло ні з одного боку. Розмір скарбу, який вдалося знайти в металевому ящику, не оголошено. Всі з цього приводу граються в мовчанку. Відомо лише, що в сейфі було кілька коробок із золотими монетами.

Достатньо нагадати, що минулого року мешканець Сполучених Штатів придбав через систему eBay закритий сейф, в якому кращих часів чекали 26 доларів США готівкою. Джеймс Лабрек, мешканець Бартлета (штат Тенісі) виставив на аукціон сейф всього за майже 123 долара. Як він потім казав, він потряс його і не почув, щоби там щось було. Треба зазначити, що американець не вперше продає речі через eBay. Більше того, він користується цією системою вже більше 15 років. Тепер він гризе, в прямому розумінні цього слова, собі лікті і заявляє, що відчуває себе просто тупим ідіотом. Непокоїть Лабрека і відносна скупість нового власника, який не захотів ділитися з ним знахідкою і взагалі не хоче контактувати з журналістами.

Як вважає перший власник сейфу, якщо би йому випало таке щастя, то він обов'язково поділився би, а не став би переховуватися від людей. На разі, йому лишається тільки нарікати на свою необачність і легковажність, картаючи себе. Що минуло, того вже не вернеш, - як кажуть у таких випадках. Адже було достатньо попередньо зазирнути в металевий сховок, щоб елементарно переконатися, що там нічого нема. Тепер уже нічого не вдієш, а розраховувати на шляхетність нового власника - марна справа.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.