У США 70-річна бабуся пограбувала банк Автор: lesya · Опубліковано: 05.11.2013 17:03 · Розділ: Кримінал

Банки та фінансові установи, магазини, кафе, ресторани та інші місця, в яких одночасно зосереджується чимало готівки, часто стають об’єктом нападу грабіжників, яких приваблює легка нажива, а когось, можливо, й адреналін. І чим більші суми, тим зухвалішими бувають напади грабіжників.

Та якщо ви гадаєте, що типовий грабіжник – це чоловік непривітної зовнішності, зі шкідливими звичками чи кримінальним минулим за спиною, від одного погляду на якого стає зрозуміло, чим він займається, ви глибоко помиляєтеся: іноді на злочинний шлях стають люди, про яких годі подумати, що вони здатні на таке.

Пересвідчитися на власній шкурі в цьому довелося одному жалісливому американцю. Вирішивши допомогти одній старенькій, він став співучасником пограбування. Стався цей кумедний випадок у штаті Міннесота. До водія автомобіля підійшла літня жінка з проханням підвезти її до банку. Нічого не підозрюючи, чоловік погодився допомогти старенькій, подумавши, що вона просто хоче зняти з рахунку гроші. Натомість 70-річна Сандра Леан Бефке (Sandra Leanne Bathke) виявилася грабіжником.

26-річний Люк Веймерт (Luke Weimert) привіз жінку до банку, а та попросила її зачекати. Не передчуваючи нічого поганого, він спокійно сидів у машині.

А в той час Сандра увірвалася в банк і почала вимагати у співробітників гроші, погрожуючи їм зброєю. Отримавши бажане, вона спокійно повернулася до автомобіля і поїхала додому.

Що ж стосується Веймерта, то він запідозрив неладне уже біля самого дому старої – її підчікував цілий натовп поліцейських.

«Я не розумів, що відбувається» - розповів Веймерт газеті Mankato Free Press. «Поліція зупинила нас і змусила вийти з машини, погрожуючи зброєю». Далі водієві пояснили, що саме він наробив своїм добрим вчинком.

Не менш курйозний випадок з пограбуванням стався у штаті Пенсильванія в містечку Північна Камбрія. Тут було заарештовано грабіжника, який пограбував банк на кумедну суму в один долар.

50-річний Джеффрі МакМуллен (Jeffrey McMullen) завітав у відділення банку AmeriServ Financial і вручив працівникові записку, в якій вимагав віддати йому 1 долар. Спершу працівники банку подумали, що чоловік жартує, але той наполягав, що здійснює справжнісіньке пограбування.

Тоді один з працівників банку вручив грабіжникові один долар і викликав поліцію. Грабіжник терпеливо дочекався поліцейських, які його заарештували. Чому чоловік так сильно хотів потрапити під варту, невідомо. Тим більше, що поліцейські з’ясували, що ніяких зв’язків з криміналом в минулому в нього не було.

Поліцейські також повідомили, що готові випустити грабіжника під заставу в п’ятдесят тисяч доларів.

Джерело: http://comicnews.ru/

Інші новини розділу