Вчені з'ясували, що в цивільному шлюбі найчастіше живуть бідняки та люди з низьким рівнем освіти Автор: lesya · Опубліковано: 05.11.2013 14:41 · Розділ: Суспільство

Нещодавно вчені провели дослідження, результати якого виявилися доволі цікавими. Виявляється, цивільний шлюб, який на сьогоднішній день здобуває все більшу популярність, властивий біднякам та неосвіченим людям, тоді як високоосвічені верстви населення воліють офіційно реєструвати шлюб. Відповідне дослідження проводилося спеціалістами Каліфорнійського університету під керівництвом професора Шеллі Лундерберга та Робера Поллака.

За статистикою, кількість дітей, народжених не в шлюбі, безпосередньо залежить від расової приналежності. Так, серед афроамериканців США частка дітей, народжених у незареєстрованих в шлюбі батьків, складає 72 %, вихідці з Латинської Америки в цьому плані дещо консервативніші – вони народжують позашлюбних дітей у 53% випадків, тоді як серед білих американців цей показник складає всього 29 %.

Люди з високим рівнем освіти вибирають офіційний шлюб (фото з сайту xn--80akcc0ac0cwf.xn--p1ai)
Люди з високим рівнем освіти вибирають офіційний шлюб (фото з сайту xn--80akcc0ac0cwf.xn--p1ai)

А тепер вчені з’ясували, що справа тут не лише в кольорі шкіри. Схильність людей до реєстрації взаємин прямо залежить від рівня освіти подружжя. Отож найзапеклішими прихильниками цивільних шлюбів є неосвічені мешканці країни.

Вчені з’ясували, що частка зареєстрованих шлюбів серед випускників коледжів залишається стабільною протягом останніх шістдесяти років. Натомість серед людей, які здобули середню освіту, показник зареєстрованих шлюбів значно знизився.

Втім, високоосвічені пари також частенько вступають у цивільний шлюб. Та все одно їхні стосунки рано чи пізно закінчуються ЗАГСом. При цьому діти у таких партнерів народжуються вже після реєстрації взаємин. Що ж стосується менш освічених партнерів, то вони заміняють шлюб спільним проживанням.

Щоправда, основною відмінністю між зареєстрованим і незареєстрованим шлюбом є рівень стабільності союзу, адже оформлення розлучення – справа куди більш клопітлива, аніж звичайне розставання. Тому одруженим парам набагато легше виховувати дітей.

Справа в тому, що стабільність у взаєминах одразу ж збільшує рівень інвестицій у сім’ю та дітей. При цьому інвестицій не лише фінансових, але й духовних.

Одружені пари з високим рівнем освіти багато часу приділяють дітям. Стратегію, яку вони обрали для виховання дітей, можна назвати зростанням під наглядом, тоді як у партнерів з нижчим рівнем освіти переважаючою є стратегія природнього зростання.

Джерело: http://newsland.com/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.