У США на місце в муніципальній раді претендує короп Автор: lesya · Опубліковано: 04.11.2013 16:14 · Розділ: Суспільство

США здавна славляться своїм особливим світосприйняттям. Тут діють особливі закони, а вчинки, традиції та менталітет місцевого населення часом залишаються для нас і зовсім незрозумілими. Приміром, в одному американському містечку на місце в муніципальній раді претендує – хто б ви подумали? – короп! Дивовижний кандидат з риб’ячою лускою обіцяє відновити колишній добробут міста.

Курйозна ситуація склалася в американському місті Енн-Арбор, розташованому в штаті Мічиган. Хто висунув кандидатуру риби, на сьогоднішній день невідомо. Залишається в таємниці й ім’я того, хто саме стоїть за створенням образу претендента на місце у відомстві.

Видання повідомляє, що кандидат у члени муніципальної ради має досить солідний вигляд: важить він близько дев'яти кілограмів. Та й з житлом кандидатові вдалося вирішити проблеми: після того, як його було виселено з міського ставку, в якому він знищив рідкісні водяні рослини, короп поселився в річці Гурон, на якій і стоїть місто.

В агітаційних листівках та матеріалах зазначається, що короп основну увагу обіцяє зосередити навколо економічних реформ, проявивши максимальну «фінансову відповідальність».

В матеріалах повідомляється, що короп має намір повернути Енн-Арбор у 1837 рік. Саме в той час місто переживало свою золоту епоху. На головній вулиці, обіцяє короп-політик, з’являться невеличкі пивні, а ще через деякий час повинні відновити свою роботу лісопилки та заводи з виготовлення та переробки шкіри.

Щоправда, офіційно зареєструватися у списку кандидатів коропу так і не вдалося. Та він у відчай не впадає, закликаючи свідомих громадян вписати його ім'я в бюлетені під час виборів самостійно.

Цікаво, чи назбирає диво-кандидат хоча б декілька голосів. Проте, судячи зі схильності американців пожартувати в такий-ось спосіб, він ще й може досить близько підійти до перемоги.

Щоправда, у справі виборів до муніципальних органів справа до риби ще не доходила, та незвичні випадки вже ставалися – кілька місяців тому мером американського містечка став чотирирічний хлопчик.

Маленький Роберт Тафтс очолив містечко Дорсет, розташоване в Міннесоті. Хлопчика обрали мером після того, як аркуш з його ім’ям було витягнуто з шапки, куди помістили імена кількох претендентів на цей пост.

Новоспечений мер розповів, що понад усе любить прогулюватися вулицями містечка, спілкуватися з його мешканцями, співати, танцювати та рибалити. У мера навіть є подружка – ймовірно, майбутня дружина, - Софія.

Джерело: http://korrespondent.net/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.