6 правил вибору шпалер для робочого столу Автор: lesya · Опубліковано: 04.11.2013 14:49 · Розділ: Цікаві факти

Практично у кожного з нас є комп’ютер, а отже, час від часу з’являється необхідність заміни шпалер робочого столу на нові. Шпалери допомагають регулювати наш настрій, трішки розслабитися після робочого дня тощо. Вони стимулюють нашу фантазію, а це сприяє релаксації та відновленню сил організму. Досвідчений психолог, глянувши на шпалери вашого робочого столу, міг би дуже багато про вас розповісти… Отож до вибору шпалер слід підходити відповідально: вони є не лише вираженням вашого настрою та індивідуальності, але й в окремих випадах показником статусу.

1. Шпалери повинні підходити для ситуації. Якщо у вас серйозна фірма, і в офіс часто забігають відвідувачі та клієнти, про обои на рабочий стол девушки доведеться забути – ніяких напівоголених дівчат та жіночих тіл – таку заставку ви можете поставити у себе вдома – звісно, якщо дружина не заперечуватиме.

2. Шпалери є виразниками вашої індивідуальності. Отож якщо гірські пейзажі здатні звести вас з розуму, та й самі ви час від часу здійснюєте сходження на гірські вершини, зображення підкореної вами вершини радуватиме вам око.

Фото з сайту ckopo.net
Фото з сайту ckopo.net

3. Шпалери повинні бути легкими для сприйняття. Сьогодні в Інтернеті можна знайти чимало шпалер, від яких віє агресивністю. Від таких зображень краще відмовитися, оскільки шпалери – це те, що ви бачитимете досить часто. Отож катастрофи та апокаліпсис з часом можуть добряче попсувати вам настрій. Тому слід вибирати позитивні ненав’язливі зображення.

4. При виборі шпалер для робочого стола зверніть увагу на кольори. Уникайте яскравих відтінків, особливо червоного кольору, від яких ваша психіка швидко втомиться. Постарайтеся відмовитися від темних барв – вони також здатні викликати пригнічення. Кращий варіант – пастельні тони, які допоможуть розслабитися, або неяскраві варіанти світлих та радісних барв. Пастельні кольори допомагають очам відпочити, а ось неяскравий рожевий колір, довели учені, симулює роботу мозку.

5. Якщо вам подобаються анімаційні шпалери, то преспокійно можете поставити їх у себе вдома. Та на роботі від них краще відмовитися, адже сторонні звуки та зміни зображення можуть відволікати від роботи ваших колег.

6. Зверніть увагу й на лінії: вони повинні бути плавними та лагідними. Старайтеся уникати гострих кутів, зверніть увагу й на плавні колірні переходи.


Інші новини розділу