Несподівані багачі, на голову яким звалилися мільйони Автор: lesya · Опубліковано: 03.11.2013 14:01 · Розділ: Суспільство

Є люди бідні, є багаті, а є такі, чиї статки вимірюються сотнями мільярдів доларів. Сучасні мільярдери досягали успіху різними способами: хтось змалечку вперто працював, комусь вдалося примножити статки, отримані від батьків, ще інші завдяки своїй фантазії та неординарному мисленню зуміли опинитися там, де знаходяться сьогодні. Трапляються й шахраї, які сколотили багатство шляхом обману довірливих людей… Та як би там не було, кількість багатіїв ховається перед кількістю небагатих людей, яким залишається хіба що мріяти про незмірні багатства. Проте дива в житті трапляються, й іноді мрії втілюються в життя найнесподіванішим способом: прості люди, які заледве зводили кінці з кінцями, в один день прокидаються багатими…

Але доля любить з нами пожартувати, й іноді її жарти вельми і вельми жорстокі. Не зовсім лагідно вона повелася й з одним бездомним, що мешкав на вулицях столиці Болівії Санта-Круз. Одного прекрасного дня він побачив, що до нього йдуть поліцейські. Чоловік, який був наркоманом та алкоголіком, вирішив, що вони прийшли по його душу, а потрапити на невизначений термін за ґрати у нього ані найменшого бажання не було. Насправді ж поліцейські поспішали повідомити Мартінезу, що він став багачем: його покійна дружина залишила йому у спадок 6 мільйонів доларів. Однак бездомний за грошима так і не прийшов – очевидно, вирішив, що це пастка.

Звісно, якщо надіятись на такий випадок в житті, можна до самої смерті жити на мізерну зарплату. Не варто очікувати, що багатство звалиться вам на голову, – візьміться за справу самі. На сьогоднішній день існує чимало способів заробити гроші, одним із них є ринок Форекс. Форекс нео одному допоміг стати багатим, проте для досягнення успіху необхідно добряче повчитися. В цьому вам допоможе Александр Герчик – успішний трейдер, який навчить вас, як заробляти гроші на валютному онлайн-ринку.

Та все ж мріяти вам ніхто не забороняє. Просто не потрібно сидіти склавши руки і чекати, що з вами станеться щось таке, що сталося з 17-річною Карою Вуд. У 1992 році дівчина працювала в невеликій забігайлівці десь у США. Надіятися дівчині особливо не було на що, адже виїхати з міста, щоб влаштуватися на пристойну роботу, можливості вона не мала. Але їй пощастило: те, як вона працює, припало до душі літньому джентльмену Біллу Кракстону, який щодня забігав у ресторанчик, щоб пообідати. Дітей у Білла не було, жінка померла, отож він зважився на неординарний вчинок – переписав свій статок на добру дівчину. Так вона отримала 500 000 доларів і квиток у щасливе життя.

Оригінально вчинив і Чарльз Міллар, знаменитий юрист, який помер у 1926 році. Він прославився своїми оригінальними вчинками і жартами. Складаючи заповіт, він також пожартував: не залишивши ні долара своїй рідні, він заповів півмільйона доларів незнайомим жінкам. Сталося це ось як: Всю свою нерухомість він звелів продати через 10 років після його смерті. Виручену суму повинні були віддати жінці, яка стане матір'ю найбільшої кількості дітей в цей рік. Суму було розділено між чотирма жінками, у кожної з яких було по 9 дітей.

Ще оригінальніше вчинив Луїс Карлос де Норонха Кабрал де Камара: взявши телефонний довідник Лісабона, він довільно вибрав 70 незнайомих прізвищ, заповівши цим людям рівні частки спадщини після своєї смерті. Після цього аристократ прожив ще 13 років, а ті 70 щасливців довший час не могли повірити, що їм так пощастило.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.