"Залишені без дитинства" відзначають 60-річчя КНР Автор: Lesly · Опубліковано: 23.07.2009 10:12 · Розділ: Суспільство

Діти робочих мігрантів, відомі як "залишені без дитинства", оскільки їхні батьки були змушені виїхати в пошуках роботи у великі міста, а також волонтери з Китайського Університету Науки та Технологій виготовили китайський національний прапор за допомогою відбитків рук.

Фото взяте з сайту chinadaily.com.cn
Фото взяте з сайту chinadaily.com.cn

Акція пройшла в середній школі міста Лінтоу, що в провінції Аньхой 21 липня цього року. Прапор з відбитків рук дітей, які залишилися без батьківського піклування, за розмірами досягає 60 кв.м та символізує 60 річницю з дня заснування Китайської Народної Республіки.

Загалом, кількість робочих мігрантів у Китаї складає більше 200 млн. чол. – це населення Великобританії, Франції та Австралії, разом взятих. Вони зайняті здебільшого в переробній, вугільній та будівельній промисловостях, а проживають в гуртожитках по 12 чол. в кімнаті, працюючи місяцями по 6-7 днів на тиждень. Зарплати не завжди виплачуються вчасно, а іноді не виплачуються взагалі.

Але, не зважаючи на такі кабальні умови праці, молодь та старші з бідних провінцій залишають свої сім’ї в пошуках можливостей для виживання.

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.