Справити нужду в поліцейський шолом, в Свазіленд - без нижньої білизни або Найбільш кумедні та безглузді закони різних країн Автор: lesya · Опубліковано: 03.11.2013 10:46 · Розділ: Цікаві факти

Хіба може бути щось краще, ніж подорожувати різними країнами світу? Пізнавати нові місця, вивчати традиції та культуру, знайомитися з новими людьми – все це надзвичайно зацікавлює та захоплює. Щоправда, перед тим, як взятися за підкорення нових земель, варто ознайомитися з законодавством держав, в які ви вирушаєте, інакше за якусь незначну дрібницю, скоєну через власну необізнаність, ви можете дорого заплатити, позбувшись свободи та навіть власного життя. Сьогодні ми поговоримо про найбільш кумедні та безглузді закони, які в наш час втратили свою актуальність.

Та перед тим, як вирушити в Інтернет-подорож з вивченням законів різних країн, поговоримо про одну перепону, яка може стати на вашому шляху до підкорення іноземних держав. Якщо ви мешканець країн СНД і бажаєте вирушити в Європу чи США, вам знадобиться віза. А для цього необхідно зібрати потрібні документи і звернутися у відповідну установу.

Однак повернімося до законів. Вас, напевне, це здивує, але американцям у штаті Огайо заборонено споювати риб. Цікаво, що ж спонукало законодавців прийняти такий закон – занадто велика кількість самотніх рибалок, які ділили свою скромну трапезу з потенційною здобиччю, чи, може, сп’яніла фантазія законодавців, що полюбляли рибалити, підштовхнула на прийняття цього закону?

А ось іще один досить дивний та безглуздий закон. Цього разу стосується він мешканців штату Алабама: їм заборонено керувати автомобілем, сидячи за кермом із зав'язаними очима. А мешканкам Вермонту взагалі не пощастило: перед тим, як поставити зубні протези, вони змушені отримати письмовий дозвіл від своїх чоловіків.

А ось на Алясці вирішено проявити виключну турботу про тварин: законодавство дозволяє вбивати ведмедів, однак через те, що ви порушите їх спокій під час сну, бажаючи сфотографуватися, ви можете добряче пошкодувати.

А якщо ви потрапите в Арізону, ні в якому разі не чіпайте кактусів – за одну зрізану рослину ви можете отримати до 25 років в'язниці.

Не менш цікава у даному плані Великобританія - тутешні закони в окремих випадках перевершують американські.

Так, приміром, у Великобританії вагітна жінка може на цілком законній підставі попросити у полісмена його шолом і справити в нього нужду – звісно, якщо інших, більш відповідних місць для цього поблизу немає.

Англійським законодавством заборонено вмирати в місцевому парламенті – інакше ви претендуватимете на розкішний похорон з державними почестями. В парламент не можна з’являтися в обладунках.

В той же час шотландці подбали і про місцевих мешканців, і про чистоту довколишнього середовища. Місцевий закон зобов’язує кожного мешканця Шотландії впустити в свій дім будь-кого, хто попрохає скористатися туалетом.

А ось іще один закон, що діє на території всієї Британії. Точніше, не закон, а справжнісінький виніс мізків: британцям забороняється не говорити податковому інспектору те, що хочеться від нього приховати, але вони можуть абсолютно законно мовчати про те, з чого не роблять таємниці.

Італійців можна звинуватити у дискримінації за зовнішністю. В місті Тропея тут існує закон, який забороняє «товстим, потворним та непривабливим» жінкам з’являтися на пляжі в оголеному вигляді.

Якщо ж вам раптом заманеться екзотики, і ви захочете вирушити в африканський Свазіленд, і ви до того ж жінка – забудьте про нижню білизну: носити її в цих краях суворо заборонено законом. Якщо ж вас спіймають на гарячому, то місцеві солдати – хранителі закону – мають повне право чи навіть зобов’язані зірвати з вас білизну і порвати її на дрібні шматочки.


Інші новини розділу