У Німеччині з'являться люди невизначеної статі Автор: lesya · Опубліковано: 01.11.2013 20:57 · Розділ: Суспільство

«Я не чоловік і не жінка. Я ніби простирадло, зшите з клаптиків лікарями, в синцях і шрамах», - ось що говорить пацієнтка-гермафродит, якій зробили операцію одразу ж після народження. Коли в сім’ї стається нещастя, і народжуються діти-гермафродити, батьки змушені негайно визначитися зі статтю дитини. Після цього лікарі проводять спеціальну операцію, намагаючись приблизити організм крихітного пацієнта до однієї з двох статей – інакше виникнуть проблеми під час реєстрації новонародженого, а зокрема з заповненням графи «стать».

Таке рішення, зрозуміло, приймати важко. Та й операції таять в собі певні небезпеки. Отож Німеччина вирішила піти іншим шляхом, дозволивши реєструвати новонародженого невизначеної статі.

Прийнятий закон, говорять урядовці, позбавить батьків необхідності приймати негайні рішення про проведення операцій зі зміни статі для новонароджених.

За статистикою, останнім часом такі випадки трапляються досить часто. Всього в Німеччині на дві тисячі немовлят одне народжується з ознаками обох статей.

Немовлята-гермафродити можуть мати одночасно і чоловічі, і жіночі статеві органи, а різні клітини їхнього організму можуть містити як чоловічий, так і жіночий хромосомний набір. І ось батьки таких дітей часто опиняються перед складним вибором: вони зобов’язані якнайскоріше вибрати стать немовляти, щоб зареєструвати його народження. Новонародженим частенько роблять операції, намагаючись таким чином максимально зорієнтувати їхній організм у бік тієї чи іншої статі.

Проте такі рішення можуть викликати сильний психологічний дискомфорт. Опираючись на результати відповідних досліджень, законодавці підготували проект, який повинен стати рішенням цієї проблеми, адже в багатьох випадках пацієнти не справляються з психологічною травмою навіть в дорослому віці.

«Я не чоловік і не жінка. Я клаптикова ковдра, зшита лікарями, в синцях і шрамах», - говорить один пацієнт, який так і не зміг змиритися зі своїми вадами.

На сьогоднішній день стать в німецьких паспортах позначається буквою M або F. За словами представників Міністерства внутрішніх справ Німеччини, в майбутньому може з'явиться і третій варіант – літера X.

Проте поки що залишається незрозумілим той факт, як саме нововведення позначиться на сімейному праві Німеччини, адже на сьогоднішній день сім'єю за німецькими законами вважається союз чоловіка і жінки, тоді як одностатеві пари реєструються як цивільне партнерство.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.