Вибір центру раннього розвитку Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.11.2013 13:21 · Розділ: Психологія

Кожна дитина індивідуальна і розвивається поступово, згідного свого графіку. У віці трьох років відбувається активний процес формування мозкових структур. Заняття з дитиною у цей період дають позитивні результати, оскільки сприйняття нової інформації відбувається на підсвідомому рівні.

Відповідальні батьки турбуються про майбутнє своєї дитини ще з малечку. Вони стараються забезпечити малюку якісну освіту. Зараз є досить багато дитячих центрів, котрі розробляють спеціальні програми занять для різних вікових груп. На сайте www.rebenok-nn.ru ви зможете ознайомитись із графіком та специфікою проведення розвиваючих занять. Відвідувати такі центри можуть навіть дворічні малюки, адже їм необхідне спілкування з ровесниками. Тому батькам рекомендують приводити дітей вже з цього віку.

Різноманіття навчальних та дошкільних закладів ускладнює батькам процес вибору найбільш відповідного, у якому дитині буде комфортно і цікаво. Кожен розвиваючий центр має свої особливості. Однак такі заклади повинні відповідати ряду основних критеріїв.

Оскільки такі заклади працюють із дітьми, то професійний рівень працівників повинен бути досить високим. Молоді викладачі можуть справляти хороше перше враження, однак у них може бути недостатньо досвіду. Трапляються випадки, коли в центрах працюють спеціалісти без педагогічної освіти. Тому батькам слід поцікавитись професійним рівнем викладачів, котрі будуть займатися з їхньою малечею. Слідкуючи за роботою педагогів, батьки можуть здобути певні навики та додатково займатися з дитиною удома.

При виборі розвиваючого центру слід також звернути увагу на методологію, яка використовується у цьому навчальному закладі. Найбільш ефективною для дитини буде навчання, яке поєднує елементи різних педагогічних напрямків. У цьому випадку заняття будуть більш різноплановими и цікавішими.

Важливо також звернути увагу на стан приміщення, в якому будуть проводитись розвиваючі заняття. Сучасний ремонт та велике різноманіття іграшок не є підтвердженням того, що дітям забезпечать належні умови. Приміщення повинно ретельно і регулярно прибиратись та відповідати встановленим санітарним нормам, адже від цього залежить здоров’я малечі.

Усі ці критерії є суттєвими, однак вирішальним у виборі розвиваючого центру є комфорт. Якщо дитині буде затишно, то у неї з’явиться інтерес до навчання, і перебування у навчальному закладі буде приносити йому задоволення.


Інші новини розділу