Від трагічного до комічного – один крок, і навпаки Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.11.2013 13:11 · Розділ: Кіно

Достатньо подивитися черговий випуск кримінальних новин, щоб зрозуміти, що реальність набагато вигадливіша за всі детективи і фільми жахів.

Від почутого і побаченого інколи кров стине, а волосся дибом стає. Саме тому, стверджують психологи, такою популярністю користуються детективи і триллеры. Смотреть онлайн бесплатно – це одна справа, бо завжди знаєш, що це всього-на-всього вигадка, покликана поскуботати нерви і тим самим зняти стрес. Тож хай вигадані жахіття існують самі по собі, а реальні історії – також окремо, бо деякі люди з неврівноваженою психікою використовують такі фільми ледь не як інструкцію для дії. Набагато цікавіше пропонує інколи Інтернет.

Тривалий час інтернетівське товариство обговорювало фотографію з картографічного сервісу Google Maps. Один із користувачів світової павутини помітив на одному зі знімків незвичну картину. Йому видалося, що він натрапив на зафіксований космічною камерою факт убивства. На картинці, яку він викликав для обговорення, був знятий пірс в парку голландського містечка Алмера. Там чітко було видно, що на восьмикутному майданчику стоїть людина, до якої через всю доріжку веде темний слід. Думаючи, що викрив злочин, користувач, який виклав цей знімок, припустив, що це не інакше, як кривавий слід.

Блогери всього світу взялися активно обговорювати цю новину, аж поки один із них не помітив поруч з людиною великого собаку. Тоді все стало на свої місця. Поки господар тварини приймав сонячні ванни, його підопічний просто викупався в озері, а слід – не що інше, як вода, котра стікала з його шерсті і на сухому дереві лишила темну стежку. Всі згодом досхочу посміялися, що зайвий раз доводить відому істину: від трагічного до комічного - всього один крок. Ось вам і увесь трилер.

Ще комічніша історія, також пов’язана з інтернетом, трапилася з 50-річним чоловіком. Кому дотепна, а для нього вона виявилася трагічною. Він мешкає в невеликому містечку на північному заході Франції. Тут всього три тисячі людей, тому, як кажуть, життя проходить як на долоні. В цьому випадку воно було в прямому розумінні так. Вийшовши надвір по малій потребі, він був переконаний, що через паркан його ніхто не побачить і справив її прямо на подвір’ї. Як кажуть, власне подвір’я – що хочу, те і роблю. Та не так сталося, як гадалося. Його за цим «неподобством» зазнімкував той же Google Maps з космічних висот, а хтось з мешканців селища додивився і упізнав свого краянина. Відтоді сусіди йому переходу не дають, аби зайвий раз не посмішкувати.


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.