Най-, най-, най- книги світу Автор: kseniya_www · Опубліковано: 31.10.2013 17:35 · Розділ: Освіта

Світова літературна спадщина налічує такий обсяг інформації, який не здатна осягнути жодна людина за все своє життя.

Та й нема в цьому потреби, адже з часом прийде розуміння, який жанр більше подобається, хоч з часом смаки можуть змінитися. Що стосується професійної діяльності, то тут також є певна сфера, тож нема потреби вивчати квантову механіку, коли займаєшся, скажімо, будівництвом. Щороку з’являється сила-силенна нових творів, за якими лише встигай слідкувати. Щоб не скуповувати все підряд, варто завестися спеціальним пристроєм і читати электронны книги бесплатно. І гроші зекономляться, і місце в кімнаті. До речі, цей вид книги може цілком зайняти своє місце в рейтингу цікавинок у книжковому світі як найвигідніша книга.

А найдорожчою в світі книгою можна вважати оригінал «Кентерберійських оповідань» Джефрі Чосера, котрий був проданий на аукціоні Крісті 8 липня 1998 року за рекордні 4 мільйона 621 тисячу 500 фунтів. В цю категорію потрапляють рідкісні видання «Пригод Аліси в Країні Чудес» Льюїса Керола, які були продані на аукціоні в Нью-Йорку за 1,5 мільйона доларів. Збереглося тільки 22 примірника першого видання, тому вони такі дорогі.

Найбільшою книгою справедливо вважають повний перелік священних писань (або буддійська біблія), вигравыюваний на 729 білих мармурових плитах розміром 91,44 на 121,92 см. Сюди належить й «Супер-книга», яка має триста сторінок великого розміру і важить 252,6кг.

Найбільшою бібліотекою світу є книгозбірка Конгресу США, яка містить 28 мільйонів книг, а загальна довжина книжкових полиць складає 532 милі. Для наочного уявлення, щоби подолати таку відстань, потрібно їхати 8 годин зі швидкістю 70 миль в годину. Найбільша бібліотека в Європі перебуває в Лондоні і має приблизно 18 мільйона видань.


Найбільша книжкова крамниця - Barnes and Noble Bookstore в Нью-Йорку, на загальній площі в 14330 квадратних метрів розташовано 20,71 км стелажів.

Серед авторів, книг яких продано найбільше – Агата Крісті, детективи якої з 1920 року реалізовано понад мільярд англійською мовою, а в перекладах – ще мільярд на 45 мовах. Більше копій мали лише твори Ввільяма Шекспіра, і, звісно, Біблія. Також гідне місце в цій категорії посідає британська письменниця-романтик Барбара Картленд Дам, 670 мільйонів копій.

Найбільший тираж однієї книги належить твору Джоан Роулінг «Гарі Потер і Кубог вогню», виданий накладом у 8,5 мільйонів екземплярів.

Цей список най-, най-, най- можна продовжувати і далі.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.