Ікону Юлії Тимошенко виставили на аукціон Автор: lesya · Опубліковано: 31.10.2013 16:12 · Розділ: Політика

Нещодавно на знаменитий аукціон eBay виставили на продаж оригінальну ікону: на ній зображено екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко. Повідомляється, що початкова вартість лоту склала сто тисяч євро.

«Сучасна ікона Юлія Тимошенко» - таку назву отримав лот – виконана з використанням техніки колажу та живопису. Розміри полотна - 60x50 сантиметрів. За кілька днів на аукціоні ніхто не зголосився купити ікону Тимошенко, хоча саме оголошення назбирало чимало переглядів – цілих чотири тисячі. Автором унікального полотна став італієць Антоніо Матраграно, давній прихильник Юлії Тимошенко. Його ім’я стало відоме світовій громадськості в минулому році, коли той вирішив подарувати екс-прем’єру її портрет.

Захоплюватися українським політиком Антоніо почав кілька років тому, саме коли розпочалися судові процеси над Юлією. Власне, тоді й було створено першу роботу, присвячені цій помітній в політиці постаті: на картині було зображене обличчя Тимошенко, перекреслене сіткою тюремних ґрат.

Тепер же фото Юлії красується на заставці художника у Фейсбуці поряд з гаслом «Юлія вільна». Звернувши увагу на українського політика, Матраграно поставив Тимошенко в один ряд зі світовими знаменитостями, моделями та актрисами. Так, схожу техніку він використовував при створенні портретів моделі Наомі Кемпбелл та акторки Моніки Белуччі.

До речі, українські політики вже не вперше зображуються в ролі святих. Щоправда, в даному плані Юлії Тимошенко пощастило трохи більше: на неї звернув увагу італійський художник. Хоча і президент Янукович удостоївся честі приміряти на собі лик святих: трохи раніше у Луганську на коробці цукерок з’явилася ікона із зображенням Віктора Януковича.

Автор твору – художник В'ячеслав Бондаренко, а свою унікальну роботу - "Ікону Віктора Януковича" – він представив в рамках виставки візуального мистецтва, яка проходила в Луганську. Повідомляється, що у виставці взяли участь як молоді, так і досвідчені художники. Експонатами заходу стали оригінальні інсталяції, зразки живопису, скульптурні творіння та графічні роботи.

До речі, трохи раніше бюст Віктора Януковича з’явився на рукояті шаблі, виготовленої в м. Антрацит Луганської області. А ще перед цим портрети президента виготовляли з бурштину. Його портрет з’являвся також на килимах і тарілках.

Джерело: http://mignews.com.ua/

Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.