У мережі з'явилося перше зображення нового Ford Mustang Автор: lesya · Опубліковано: 31.10.2013 10:07 · Розділ: Авто-мото

Цими днями на сторінках Інтернет-ресурсів з’явилося перше зображення нової моделі знаменитого автомобіля Ford Mustang. На зображенні видно, як зовні виглядатиме новий Ford Mustang, отож запеклі автомобілісти з головою занурилися в обговорення та суперечки стосовно одного з найпопулярніших автомобілів світу.

Фотографія нового автомобіля повинна була з’явитися на обкладинці журналу Car & Driver в грудні – грудневий номер журналу якраз зараз готується до друку. Інформація із засекречених джерел просочилася в Інтернет, і тепер всі ми маємо можливість помилуватися оновленою моделлю Ford Mustang.

Щоправда, говорять експерти, поки що з упевненістю сказати, чи справжні фотографії з’явилися в Мережі, чи це всього-на-всього фантазії художників, не можна. Та як би там не було, зовнішність розсекреченого Мустанга дуже нагадує оригінал, отож цілком ймовірно, що знімки є справжніми.

Проте є й низка характерних відмінностей. Зокрема, в очі кидаються більш плавні лінії кузова, видовжені лінії фар, оригінальні протитуманні фари та трохи видозмінена решітка радіатора.

Поки що офіційні технічні характеристики нової моделі Ford Mustang зберігаються в таємниці. Проте експерти припускають, що розробники оснастять суперкар одним із трьох двигунів: шестициліндровим двигуном об’ємом 3.8 л, який розвиває потужність до 300 к. с., чотирициліндровим турбомотором з потужністю в 310 к. с. та об’ємом двигуна 2.4, та восьмициліндровим агрегатом потужністю 430 к. с. та об’ємом 4.9 л.

Експерти припускають, що трансмісія нового Ford Mustang буде доступна в чотирьох варіантах: шестиступінчаста механічна коробка передач, шестиступінчаста автоматична коробка, та десятиступінчастий автомат. Вартість нового Ford Mustang приблизно дорівнюватиме 24 000 доларів. Якщо таких грошей у вас немає, не поспішайте: після старту серійного виробництва авто краще трішки зачекати, і через деякий час ви зможете купити авто даної серії за значно нижчою ціною.

Зауважимо, що американський Ford Mustang став справжнім бестселером, коли його вперше представили на Всесвітньому ярмарку в Нью-Йорку ще в 1964 році. Протягом наступного року на території США було продано півмільйона цих авто. Автомобіль став ще популярнішим після того, як Керрол Шелбі, намагаючись створити гідного конкурента Chevrolet Corvette, створив у 1965 році модель GT 350.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.