Microsoft встановила в Лондоні гігантську копію свого планшета Автор: lesya · Опубліковано: 28.10.2013 15:42 · Розділ: Нові технології

Цими днями у Лондоні з’явилася ще одна оригінальна пам’ятка. Присвячена вона новітнім технологіям, і являє собою гігантський планшет.

Планшет не назвеш ні пам’ятником, ні спорудою. Творіння являє собою гігантську копію планшета Surface, розробленого корпорацією Microsoft. Ширина найбільшого планшета світу перевищує вісім метрів, а висота становить 5,2 м. Незважаючи на величезні розміри, працездатність планшета вражає.

Екран встановленого з ініціативи Microsoft в центрі Лондона планшета Surface сягає 383 дюймів по діагоналі, отож копія Surface заслужила звання найбільшого планшетного комп’ютера в світі. Величезних розмірів девайс було встановлено на Трафальгарській площі неподалік колони Нельсона – це місце вважається туристичним осередком, адже саме тут щодня можна побачити цілі натовпи туристів, які тепер отримають можливість ознайомитися зі ще однією пам’яткою Лондона. Як не дивно, але на установку гігантської конструкції знадобилося всього 12 годин.

Поряд з планшетом було встановлено величезну клавіатуру Type Cover 2.За словами розробників, клавіатура настільки міцна, що по ній можна стрибати, а це дозволяє грати у вельми захоплюючу словесну гру. Система підключена за допомогою виходів USB та Micro HDMI. Навколо кожної кнопки є спеціальні проміжки, якими ви можете пройтися, вибираючи потрібну клавішу. Крім того, планшет дозволяє відправляти повідомлення в Twitter.

За даними зарубіжних ЗМІ, планшет було встановлено в рамках рекламної акції від Microsoft - корпорація таким ось дивним способом вирішила прорекламувати свою останню розробку - планшет Surface 2.

Планшет Surface, встановлений на Трафальгарській площі, є абсолютною копією Surface 2, ось лише набагато більших розмірів. Проте, проти всіляких очікувань експертів, планшет дивує не лише розмірами, але й швидкістю роботи.

У даному контексті нагадаємо, що планшети Surface 2 і Surface Pro 2 надійшли в продаж на початку цього тижня. Девайси працюють на операційних системах Windows 8.1 RT та Windows 8.1, і коштують вони 449 і 899 доларів відповідно.

Схоже, на таку оригінальну та дорогу рекламну акцію корпорацію Microsoft підштовхнуло ще й те, що на цьому тижні компанія-конкурент Apple також оновила свої планшети, отож у світ вийшли iPad-iPad Air, а також друге покоління iPad mini.

Джерело: http://ru.tsn.ua/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.